Rozrywka.Goniec.pl

KAPIF

Anna Wendzikowska źle wspomina pracę na planie "M jak miłość". Zdradziła, jak ją traktowano

27 Marca 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Choć Anna Wendzikowka w polskim show-biznesie osiągnęła spory sukces jako dziennikarka, to kiedyś miała zupełnie inne aspiracje i próbowała swoich sił jako aktorka. W najnowszym wywiadzie porównała pracę na planie polskich i brytyjskich produkcji i nie pozostawiła na rodzimych warunkach suchej nitki.

Anna Wendzikowska wspomina swoją przygodę z aktorstwem

O Annie Wendzikowskiej zrobiło się w ostatnich miesiącach bardzo głośno za sprawą "afery mobbingowej" w TVN . Dziennikarka miała w stacji przeżyć ciężkich kilka lat i w końcu postanowiła upublicznić warunki, w jakich przyszło jej pracować. Teraz z kolei zdecydowała poruszyć kolejny kontrowersyjny temat, jakim jest kwestia traktowania aktorów w Polsce. Ujawniła, jak wyglądała praca na planie "M jak miłość", gdy próbowała swoich sił w zawodzie.

Anna Wendzikowska jakiś czas temu pojawiła się na gali Top Seriale, gdzie reporterka portalu Kozaczek.pl zapytała ją o jej dawną rolę w popularnym tasiemcu TVP "M jak miłość". Przypomnijmy, że w latach 2011-2020 dziennikarka wcielała się w rolę Moniki Ochman. Teraz zdradziła, jak wspomina pracę jako aktorka.

ślub

Teściowa za wszelką cenę chciała zniszczyć jej ślub. Niemożliwe, co zaproponowała

CZYTAJ DALEJ

Dziennikarka źle wspomina prace na planie "M jak miłość"

- Tak, to prawda, nie są godziwe. Uważam, że aktorom w Polsce pracuje się fatalnie, uważam, że pracują bardzo długo, ciężko, w trudnych warunkach. Do tego, trudno, powiem to, chociaż nie jest to popularne, żeby o tym mówić głośno, ale aktor, przynajmniej w produkcjach, w których ja się zetknęłam, jest traktowany jako mebel [...] Generalnie aktor jest tym ostatnim elementem, który nie dość, że jest słabo opłacany, to jeszcze mało szanowany - narzekała Anna Wendzikowska.

W rozmowie z Kozaczkiem dziennikarka przyznała, że czas spędzony na planie serialu "M jak miłość " wspomina fatalnie i dodała, że producenci często zwracają się do aktorów bez szacunku. Dziennikarka podzieliła zdanie Kacpra Kuszewskiego, który lata temu żegnając się z serialem, wyznał, że również nie był zadowolony z warunków panujących na planie popularnej produkcji TVP .

Zdaniem Anny Wendzikowskiej za granicą aktorów traktuje się znacznie lepiej

Warto również wspomnieć, że Anna Wendzikowska w trakcie swojej przygody z aktorstwem miała okazję pojawić się na planie również zagranicznych produkcji. Jej zdaniem warunki pracy w Polsce są znacznie gorsze.

- Miałam to szczęście, że grałam w kilku serialach i filmach w Wielkiej Brytanii i byłam urzeczona tym, jak fantastycznie traktowani są aktorzy. Ludzie na planie są traktowani z dużo większym szacunkiem - podsumowała absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie.

Źródło: Kozaczek.pl

meble PRL

Te meble z PRL można sprzedać za niemałą fortunę. Sprawdź, czy któryś z nich masz w swoim domu

CZYTAJ DALEJ
ksiądz

Ofiarowała na pogrzeb babci wszystkie oszczędności. Ksiądz bezlitośnie zemścił się podczas mszy

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Tancerz" z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał pytanie o żonę i nie wytrzymał. Ostre słowa
Czytaj więcej >

Telewizja

Czarna seria w "M jak miłość". Po wakacjach widzowie pożegnają ważną postać
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer. "Nie dano mi szansy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Doda rozpaliła widzów na Polsat Superhit Festiwal 2023. Niebywałe, co stało się na scenie
Czytaj więcej >

Telewizja

Maciej Dowbor bez ceregieli wypalił o Katarzynie Dowbor na koncercie Polsatu. Miszczak się wkurzy
Czytaj więcej >

Telewizja

Polsat Superhit Festiwal 2023. Zaskakujące słowa Agnieszki Chylińskiej przed koncertem
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]