Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Wendzikowska w żałobie. "Nie żegnamy się. Mówimy do zobaczenia"
Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska 27.12.2022 08:28

Anna Wendzikowska w żałobie. "Nie żegnamy się. Mówimy do zobaczenia"

Anna Wendzikowska
(fot. KAPiF/instagram.com/aniawendzikowska)

Anna Wendzikowska w żałobie. Dziennikarka pożegnała tatę, a na Instagramie opublikowała poruszające wideo i wpis. Marek Wendzikowski zmarł w Boże Narodzenie.

Anna Wendzikowska w żałobie

Te święta Bożego Narodzenia nie były szczęśliwe dla każdego. To właśnie w święta zmarł Emilian Kamiński. Okazuje się, że i Anna Wendzikowska pożegnała bliską osobę i pogrążyła się w żałobie.

Zmarł tata Anny Wendzikowskiej

Na profilu dziennikarki w poniedziałek 26 grudnia pojawił się poruszający wpis. Anna Wendzikowska opublikowała filmik będący kompilacją zdjęć z tatą i opatrzyła go pożegnalnym opisem. Choć z ojcem łączyły ją trudne relacje, to zdążyła się z nim pożegnać.

"Nie żegnamy się, tato, mówimy do zobaczenia… Nie wierzyłeś w siły wyższe, ale odszedłeś w Narodzenie Pańskie… Ty wiesz, że ja nigdy nie wierzyłam w przypadki. Dziękuję, że na mnie poczekałeś i że mogłam się pożegnać.. serce mi pęka, bo gdybym mogła to bym Cię zatrzymała, ale wiem, że musiałeś iść. Mówiłeś, że masz w nosie, co po śmierci, bo już Cię nie będzie, więc Ci będzie wszystko jedno - w tej kwestii też mieliśmy odmienne zdaniawięc chciałam Ci powiedzieć: dziękuję, kocham Cię…"

Trudne relacje z rodzicami

Anna Wendzikowska samotnie wychowuje dwie córki, dlatego ciągle pojawiają się pytania czy i kto pomaga jej na co dzień w opiece nad dziećmi. Jeden z internautów dociekał, czy dziennikarkę wspierają rodzice. Wówczas odpowiedziała ona, że nie mają dobrych relacji i nie utrzymują ze sobą kontaktu.

Wspomniała także, że w dzieciństwie stawiano jej ogromne wymagania. "Słabo to wspominam, ponieważ musiałam uczyć się mnóstwa bezsensowych rzeczy, zamiast rozwijać się w tym, co było moje. Tylko dlatego, że oczekiwano ode mnie, że z każdego przedmiotu będę miała szóstkę. Koszmar". Później zaznaczyła, że nie chce wracać do przeszłości.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: