Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Andrzej Piaseczny dostał pytanie o ślub. Na tę odpowiedź wszyscy czekali
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 26.05.2024 16:43

Andrzej Piaseczny dostał pytanie o ślub. Na tę odpowiedź wszyscy czekali

Andrzej Piaseczny
Fot. KAPIF

Od momentu pojawienia się wieści o szczęśliwym związku Andrzeja Piasecznego, zasypywany jest on pytaniami odnośnie ewentualnego ślubu. Tym razem postanowił odpowiedzieć na jedno z nich i zniwelować wszelkie wątpliwości. Kiedy wokalista z ukochanym powiedzą sobie tradycyjne “tak”?

Andrzej Piaseczny w 6-letnim związku

Plotki dotyczące partnera Andrzeja Piasecznego oraz ich ewentualnego ślubu namnażają się w ekspresowym tempie. Wszystko po sensacyjnym coming outcie, którego wokalista dokonał w 2021 roku w wywiadzie dla Radia Zet. Muzyk wyznał wtedy, że utwór “Miłość” z jego płyty 50/50 jest piosenką o nim. Przypomnijmy, że tekst przeboju opowiada o miłości dwóch mężczyzn.

Piaseczny od pewnego czasu coraz chętniej opowiada o swoim 6-letnim związku co podsyca spekulacje fanów i obserwatorów. Mimo to wokalista nadal nie wpuszcza opinii publicznej do swojego życia prywatnego i mocno dawkuje przekazywane informacje.

Polsat Hit Festiwal. Po tych słowach Andrzej Piaseczny zalał się łzami na scenie

Wokalista szczerze o swojej relacji z partner

Artysta pojawił się podczas tegorocznego Polsat Hit Festiwal, w trakcie którego świętował 30-lecie swojej kariery. Po występie udzielił wywiadu m.in. portalowi ShowNews, który postanowił zapytać wokalistę o jego związek i życie uczuciowe. Ten zdradził, że jest bardzo usatysfakcjonowany swoim trwającym związkiem:

Mam 53 lata i jestem w stałym związku, w takim dobrym i trwałym, od sześciu lat. To znaczy, że przez czterdzieści kilka te miłości były różnego formatu. To, co dobre, to jest dzisiaj i ważne jest, by o tym wiedzieć - odpowiedział.

ZOBACZ: Andrzej Piaseczny oburzony po słowach Górniak. “Możemy dokonywać własnych wyborów”

Portal postanowił jednak drążyć i w rozmowie padło pytanie o ewentualny ślub pary. Piaseczny odpowiedział, że są takie plany, ale najpierw muszą pojawić się sprzyjające okoliczności. Muzyk zwrócił uwagę na zmiany w polskim prawie, które umożliwiłby zalegalizowanie takiej relacji.

Piaseczny otwarcie o ewentualnym ślubie

Artysta zwrócił jednak uwagę na swoje podejście co do mówienia o życiu prywatnym. Podkreślił więc w rozmowie, że nawet jeżeli dojdzie do ślubu to jego fani i media nie dowiedzą się wszystkiego na temat uroczystości. Wokalista planuje zatrzymać pewne szczegóły tylko i wyłącznie dla siebie i swoich najbliższych:

Myślę, że tak. Co nie znaczy, że będzie to ślub publiczny - podkreślił w rozmowie.

ZOBACZ: Polsat pod ostrzałem, widzowie grzmią o oszustwie. Wielka afera po festiwalu w Sopocie

Przypomnijmy, że Andrzej Piaseczny debiutował na polskiej scenie muzycznej w 1992 roku podczas 29. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Piosenkarz ma na swoim koncie wiele hitów, zarówno solowych jak i z zespołem “Mafia”. Do największych należą “Śniadanie do łóżka”, “Chodź, przytul, przebacz”, czy “Imię deszczu”. Widzowie mogą także pamiętać wokalistę jako trenera w programach “The Voice of Poland” oraz “The Voice Senior” transmitowanych na antenie TVP 2.

KAPIF_oryginal_K1209440F.jpg
Fot. KAPIF

Źródło: Jastrząb Post, ShowNews