Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Zostało już kilka dni. Biedronka zaskoczyła ofertą na Dzień Kobiet!
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 02.03.2024 13:27

Zostało już kilka dni. Biedronka zaskoczyła ofertą na Dzień Kobiet!

Biedronka
Goniec.pl;Zostało jeszcze kilka dni, a Biedronka już się szykuje

Wielkimi krokami zbliża się wyczekane przez wiele osób świeto - dzień kobiet. Niektórzy decydują się na celebrowanie tego dnia poprzez urocze upominki. Czym zatem można obdarować świętujące wówczas panie? Z pomocą przychodzi sieć sklepów Biedronka.

Promocje w Biedronce - dzień kobiet

Wielkimi krokami zbliża się dzień kobiet, przypadający na 8 marca. Coroczne święto jest miłą okazją do świętowani w gronie najbliższych. Niektórzy, by celebrować je, decydują się na obdarowanie pań uroczymi upominkami. Można je dostać również w sklepach sieci Biedronka - na co warto zwrócić uwagę?

Dyskont na tę okazję przygotował specjalną promocję, dzięki której klienci chcący uszczęśliwić kobiety podarunkami, mogą zakupić oryginalne przedmioty. A może sama sprawisz sobie prezent?

W biedronkowej ofercie znalazły się akcesoria do stylizacji włosów marki Hoffen - do wyboru mamy prostownicę z wyświetlaczem temperatury, suszarkę oraz falownicę z 4-stopniową regulacją siły skrętu. Każdy z tych artykułów kosztuje 69,90 zł, a oferta obowiązuje do 13 marca.

Biedronka
biedronka.pl;Zostało jeszcze kilka dni, a Biedronka już się szykuje
Bilety na drugą część "Diuny" za darmo!? Niesamowita szansa

Dzień kobiet w Biedronce - na co warto zwrócić uwagę?

Sieć sklepów Biedronka przygotowała również specjalną ofertę dla kobiet uwielbiających gadżety, które pomaga im w dbaniu o siebie i swój wygląd. Znalazły się w niej różnego rodzaje masażery marki Hoffen: pod oczy lub do twarzy, a także do ciała. Każdy z nich kosztuje 29,99 zł. 

To nie jest jednak koniec artykułów, które można zakupić w dyskoncie w atrakcyjnych cenach - ta lista jest naprawdę długa. Ale zapewne warto zwrócić uwagę na szczoteczkę soniczną do twarzy z silikonowymi wypustkami i na masażer pod prysznic marki Hoffen, które zdecydowanie rozpieszczą skórę, dbając o jej idealne oczyszczenie. Cena pojedynczej sztuki wynosi 59,90 zł.

Biedronka
biedronka.pl;Zostało jeszcze kilka dni, a Biedronka już się szykuje

Promocja w Biedronce - torebki

W przygotowanej przez sklepy sieci Biedronka ofercie znalazły się torebki oraz plecak, które świetnie sprawdzą się na wiele okazji - na imprezę, na zakupy, czy do pracy. Ich pojemność zależy od wielkości. Przyjrzyjmy się im zatem uważnie.

Już za 99 złotych klienci dyskontu będą mogli kupić małą torebkę Puccini. Warto wspomnieć, że wybór ich jest pokaźny, ponieważ przygotowano aż pięć modeli, co sprawi, że być może każda z pań znajdzie coś dla siebie. Oprócz nich w ofercie znalazły się: torebki shopperki oraz pikowany plecak Puccini. Choć plecaczek znalazł się tylko w jednym modelu, to większe torebki posiadają aż dwa do wyboru. Pojedyncza sztuka kosztuje 139 złotych.

Biedronka
biedronka.pl;Zostało jeszcze kilka dni, a Biedronka już się szykuje