Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Bilety na drugą część "Diuny" za darmo!? Niesamowita szansa
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 01.03.2024 13:59

Bilety na drugą część "Diuny" za darmo!? Niesamowita szansa

"Diuna 2" darmowe bilety
Bilety na drugą część "Diuny" za darmo!? Kadr z filmu "Diuna 2", reż. Denis Villeneuve

Co zrobić, żeby kinowe przeboje obejrzeć za darmo? Okazuje się, że wcale nie trzeba zbytnio kombinować. Wystarczy wybrać 2. część "Diuny" lub inny wskazany film, a następnie podać sekretne hasło kasjerowi. Oto szczegóły.

2. część "Diuny" w kinach. Pierwsza - w telewizji. Kiedy?

Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z przejmującą historią gatunku science-fiction, w której główną rolę odgrywa nagrodzony statuetką Amerykańskiej Akademii Filmowej Timothée Chalamet, powinni czym prędzej nadrobić te zaległości. Aby nie być gołosłownym, doradzamy, jak to zrobić.

Okazuje się, że w wystarczy włączyć wieczór w piątkowy wieczór i wybrać odpowiedni kanał. 1. część "Diuny", a także kilka innych mocno trzymających w napięciu hitów pokażą polskie stacje telewizyjne. Jak zaś obejrzeć najnowszą część - i to za darmo?

"Szkło kontaktowe": ostre spięcie widza i prowadzącego. Mocne słowa

"Diuna 2" i polski hit do obejrzenia za darmo. Jak to zrobić?

Aby wyjście do kina nie pochłonęło kosmicznego budżetu (wliczając w to także drogie dostępne na miejscu przekąski) warto zaopatrzyć się w wiedzę, dzięki której można nie tylko zaoszczędzić, ale też ubogacić się kulturalnie

Obrazem, który znalazł się na liście dostępnych za darmo, oprócz "Diuny 2" jest też "Akademia Pana Kleksa". Najnowsza adaptacja znanego przeboju dla dzieci ostała obejrzana ponad 2 miliony razy, co jest polskim rekordem licząc od pandemii. Co więcej, obraz znajduje się w ścisłej czołówce… najbardziej kasowych filmów wyświetlanych aktualnie na świecie. Gratka jest zatem przednia. A więc jakie hasło trzeba znać i w jakim kinie podać je sprzedawcy?

Akademia Pana Kleksa
Akademia Pana Kleksa plakat. Fot. mat. rekl. Next Film

Podaj tajemne hasło kasjerowi w kinie. 2. część "Diuny" zobaczysz za darmo

Promocyjna okazja skierowana jest do tych, którym odpowiadają następujące daty emisji: "Akademia Pana Kleksa" 8. marca o godzinie 19:00 (odbiór biletów do 04.03.2024 r.), a 2. część "Diuny" 13. marca o 18:00 i 22. marca o 19:00. Seanse odbędą się w kinie sieci Cinema City zlokalizowanym w stołecznym centrum handlowym “Arkadia”.

Oferta skierowana jest do mieszkańców dzielnicy Wola, a tajemnicze hasło, jakie trzeba podać przy odbiorze biletów, brzmi: "Miejska Wola". Na jedną osobę można pobrać maksymalnie cztery. Zamierzacie skorzystać?