Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zenek Martyniuk nie zapłaci za kolejne wesele syna. Ukochana Daniela ostro odpowiedziała gwiazdorowi disco polo
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 17.08.2022 20:01

Zenek Martyniuk nie zapłaci za kolejne wesele syna. Ukochana Daniela ostro odpowiedziała gwiazdorowi disco polo

Zenek
YouTube/TVP Info; instagram.com/faustynaaj

Zenek Martyniuk wyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że nie zamierza wyprawiać swojemu synowi kolejnego wesela. Teraz na słowa gwiazdora disco polo odpowiada ukochana jego potomka.

Dziewczyna Daniela Martyniuka wydaje się być bardzo pewną siebie. Nie każdy odważyłby się użyć wobec króla disco polo takich sformułowań.

Zenek Martyniuk nie wyprawi wesela

Syn Zenka Martyniuka od dawna dostarcza swoim rodzicom wielu wrażeń. Niepokorny chłopak, a to ma problemy z prawem, a to wpada w kłopoty rodzinne - nie da się przy nim nudzić. Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się jednak informacje, że Daniel Martyniuk zamierza się ustatkować. Cóż, znowu... Młodzieniec nie znalazł sobie jednak nowej dziewczyny, a wrócił do poprzedniej - Faustyny, z którą spotykał się jeszcze przed poznaniem swojej przyszłej żony.

Co na to szczęśliwi rodzice? Cóż, wypowiedzi Zenka Martyniuka i jego żony zdają się być dość zdawkowe, ale jedno wydaje się być pewne - na drugie wesele piosenkarz nie zamierza wyłożyć pieniędzy, o czym poinformował już w wywiadzie dla "Super Expressu".

- Zresztą dużo czasu nie minęło od poprzedniego - dodał przekornie wokalista.

Ukochana Daniela Martyniuka odpowiada na zaczepkę?

Była i aktualna dziewczyna Daniela Martyniuka - Faustyna, zdążyła już odnieść się do słów przyszłego teścia. Zaznaczyła, że wesele nie jest dla niej i jej ukochanego tak ważne, jak świadome przyrzeczenie miłości podczas ceremonii ślubnej. A nawet jeśli Zenek Martyniuk nie będzie chciał się dorzucić do jej organizacji to...

- Ja pracuję, a do tego zawsze mogę liczyć na wsparcie moich rodziców — czy to duchowe, czy materialne, za co jestem im ogromnie wdzięczna. Pochodzą z rodziny adwokacko-medycznej - chwaliła się na łamach "Twojego Imperium" przyszła żona syna Martyniuków.

Jak zatem wygląda relacja pomiędzy Faustyną a rodzicami jej chłopaka? Pomiędzy wierszami można wyczytać, że jest stabilnie, choć dalece od ideału.

- Sytuacja podlegała wahaniom w związku z zaistniałymi przypadkami, mimo to jest ona poprawna - wyznała kobieta.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl