Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Zaśpiewał z Soyką na koncercie TVN dla Ukrainy. Internauci nie mają litości
Bartłomiej Cieślak
Bartłomiej Cieślak 22.03.2022 18:14

Zaśpiewał z Soyką na koncercie TVN dla Ukrainy. Internauci nie mają litości

bambino-soyka-tvn
Piotr Molecki/East News

W niedzielę 20 marca stacja TVN zorganizowała charytatywny koncert "Razem z Ukrainą". Na scenie łódzkiej Atlas Areny pojawili się między innymi Vito Bambino i Stanisław Soyka, którzy wspólnie wykonali utwór "Tolerancja". Internauci skrytykowali nie sam występ, ale ubiór młodszego wykonawcy.

Na scenie koncertu zorganizowanego na rzecz Ukrainy, która od 24 lutego broni się przed rosyjską agresją, pojawiło się wiele gwiazd. Widzowie TVN mogli zobaczyć takich wykonawców, jak Kayah, Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, Igo, Natalia Szroeder, Anita Lipnicka, Natalia Przybysz, Kuba Badach, Maciej Musiałowski, Tomasz Ziętek, Natalia Kukulska, a także wspomniani już Stanisław Soyka i Vito Bambino.

Stanisław Soyka i Vito Bambino zaśpiewali razem dla Ukrainy

Chociaż występ ten dwójki został oceniony bardzo dobrze, to widzom i internautom nie spodobał się ubiór 34-letniego wokalisty. Vito Bambino, czyli Mateusz Dopieralski, pojawił się bowiem w dresowych spodniach, beżowej bluzie z kapturem i białym t-shircie, który wystawał spod bluzy. 

Ubiór ten nie tylko nie pasował do rangi wydarzenia, w którym muzyk brał udział, ale również wyraźnie kontrastował ze strojem Stanisława Soyki, który na tę okazję założył elegancki garnitur.

Fani oburzeni strojem Vito Bambino

Na Instagramie wokalisty pojawiło się z tego powodu wiele nieprzychylnych komentarzy. Duża część osób zwracała uwagę na to, że ubiór wokalisty zupełnie nie pasował do sytuacji, w której się znalazł. Pojawiły się głosy o totalnym "braku szacunku".

- Co to za strój na koncercie! Strój wyraża szacunek dla innych, niech się pan zastanowi nad tym. Taki podniosły koncert wymaga właściwego wyglądu - napisał jeden z internautów.

- Nie wiesz, co to koszula i marynarka? Jak ty się ubrałeś Brak szacunku! Tak to możesz po podwórku latać! - skwitował kolejny.

- Mogłeś, chociaż jakieś ciuchy ubrać. Wykazałeś zerowy szacunek. Wyglądałeś jak jakiś rolnik zabrany z pola w worku na ziemniaki. Wstyd! - stwierdził jeszcze jeden.

- Co to było "ubranie czy przebranie"?! To "odzienie" było żenujące! Kompletny brak szacunku i wyczucia powagi wczorajszego koncertu! Wstyd! - brzmi kolejny komentarz.

Podobnych głosów było jeszcze trochę. A Wy jak oceniacie stylizację Vito Bambino?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl