Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zanim wygrała "The Voice" przeżyła traumę. Poruszające szczegóły
Maja Szewczak
Maja Szewczak 20.02.2024 21:51

Zanim wygrała "The Voice" przeżyła traumę. Poruszające szczegóły

KAPiF, Zwyciężczyni "The Voice" przeżyła traumę
KAPiF, Zwyciężczyni "The Voice" przeżyła traumę

Ostatnio odbył się finał programu muzycznego “The Voice Senior" i w końcu wiemy, kto wygrał najnowszą edycję. Najlepsza okazała się być Regina Rosłaniec, która swoim głosem zdobyła sympatię wszystkich widzów. Wokalistka, wygrywając, zdobyła 50 tysięcy złotych oraz uznanie jurorów. Okazuje się, że artystka musiała w swoim życiu przejść trudne chwile. Jej doświadczenia powodują dreszcze.

"The Voice Senior" i spadek oglądalności

Niedawno odbył się finał programu “The Voice Senior” emitowanego w TVP. Decyzją telewidzów zwyciężczynią została Regina Rosławiec. W poprzedniej edycji wygrały siostry Szczepańskie, natomiast jeszcze wcześniej nagrodę zdobyła Barbara Parzeczewska. Od początku emisji produkcja cieszy się sporą oglądalnością i dużą rzeszą fanów. Teraz okazuje się, że z czasem zmniejszyło się grono widzów. Czy to powód do zmartwień?

Mimo że w tej edycji przed telewizorami zasiadło o 290 tysięcy mniej ludzi, niż rok wcześniej to nie ma dużych powodów do obaw. W minioną sobotę wielki finał okazał się być liderem pasma z 1,92 mln widzów. Oprócz tego “The Voice Senior” trafiło do TOP10 najliczniej oglądanych tytułów TVP w ostatni weekend.

Siostra Martyniuka zdradziła rodzinny sekret. Kim jest Wioletta?

Zwyciężczyni piątej edycji "The Voice Senior"

17 lutego odbył się wielki finał piątej edycji programu muzycznego “The Voice Senior”. Na fotelach jurorskich zasiedli: Halina Frąckowiak, Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska oraz Tomasz Szczepanik. Najlepsze głosy z ich drużyn zmierzyły ze sobą walkę i ostatecznie okazało się, że na pierwsze miejsce zasługuje Regina Rosłaniec, której trenerką była Frąckowiak.

Zwyciężczyni zachwyciła widzów swoim głosem, ale również wrażliwością podczas śpiewania. Kobieta już na samym początku zawładnęła sercami widzów, co sprawiło, że w finale oddano na nią dużą ilość głosów. Po wygranej jej fani dumnie rozpisywali się w sieci i życzyli kolejnych sukcesów.

  • Zasłużona wygrana. W jej głosie jest głębia, emocje
  • Uwielbiam, jak śpiewa 
  • Jak śpiewała Pani Regina, miałam ciarki - pisali internauci  na Instagramie

Zwyciężyni "The Voice Senior" przeżyła traumę

Regina Rosłaniec potrafiła idealnie oddać ekspresję i emocje podczas śpiewania, co sprawiło, że widzowie ją pokochali. Okazuje się, że szczerość przekazu podczas występu nie wzięła się znikąd. Kobieta musiała mierzyć się z ogromnym cierpieniem i traumą. Przeżyła niegdyś wypadek samochodowy, który bardzo wpłynął na jej dalsze życie. Podczas zdarzenia zginęła jedna osoba.

Jej emocje nie były udawane, to jest kobieta dotknięta cierpieniem, to się przekłada na to, jak śpiewa. Jest bardzo wrażliwa na teksty, na dźwięki. Ludzie to dotrzegają i przekładają nawet nad warsztat - wyznała jedna z koleżanek Reginy z programu podczas rozmowy z “Faktem”

fot.KAPIF; Regina Rosłaniec przeżyła tragedię