Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > W dniu pogrzebu Gabriela Seweryna Sylwia Peretti wrzuciła poruszające nagranie. Widać na nim jej syna
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 06.12.2023 13:17

W dniu pogrzebu Gabriela Seweryna Sylwia Peretti wrzuciła poruszające nagranie. Widać na nim jej syna

Sylwia Peretti
W dniu pogrzebu Gabriela Seweryna Sylwia Peretti wrzuciła poruszające nagranie. Fot. AKPA / Instagram @sylwia_peretti

Sylwia Peretti wciąż mierzy się z bólem po stracie ukochanego syna. To, co publikuje w mediach społecznościowych jasno dowodzi, że dalej bardzo za nim tęskni. Tym razem gwiazda również nie ukrywała osobistych wyznań, jednak jej słowa w dniu pogrzebu Gabriela Seweryna wybrzmiały z podwójną mocą.

Sylwia Peretti zniknęła z show-biznesu

Syn Sylwii Peretti zmarł w wieku 24 lat w wypadku samochodowym, do którego sam doprowadził. Po szalonym rajdzie ulicami Krakowa stracił panowanie nad pojazdem i wraz z trójką pasażerów rozbił się o mur na nadwiślańskich bulwarach. Późniejsze badania wykazały, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu i jechał po mieście z prędkością przekraczającą 150 km/h. 

Choć tragedia była niewyobrażalna, to internauci dzielili się nie tylko wsparciem z pogrążoną w żałobie matka. Zarzucono jej wiele, a niektóre z okrutnych komentarzy zakrawały na hejt. Nie dziwi zatem, że była bohaterka "Królowych życia" postanowiła odsunąć się z życia publicznego. Aktualnie ogranicza się jedynie do jednej, wzniosłej aktywności, w której niegdyś towarzyszyła jej utracona pociecha.

Tak wyglądała ostatnia rozmowa Sylwii Peretti z synem. Słowa Patryka na długo zapadają w pamięć

Sylwia Peretti kontynuuje akcję, którą rozpoczęła z synem

Sylwia Peretti zniknęła z mediów społecznościowych. Co jakiś czas publikuje tam jedynie wspomnieniowe zdjęcia z synem. Wraz z Patrykiem Peretti przez ostatnie lata uczestniczyła w akcji dobroczynnej, w ramach której wręczali potrzebującym dzieciom wymarzone prezenty. 

Była uczestniczka "Kuchennych rewolucji" mimo towarzyszącego jej cierpienia postanowiła zadać tej tradycji zadość. W pojedynkę rozpoczęła nową edycję projektu "paczka Peretti", a w tym celu założyła specjalny profil na Instagramie. Oprócz najświeższych wieściach o postępach akcji, podzieliła się również wzruszającym wyznaniem na temat zmarłego syna.

Poruszające słowa Sylwii Peretti w dniu pogrzebu Gabriela Seweryna

Sylwia Peretti pokazała nagrania z poprzednich edycji swojego charytatywnego przedsięwzięcia. Widać na nich, jak wraz z Patrykiem przebranym za świętego Mikołaja wręcza podarunki uśmiechniętym małoletnim. Radość towarzyszy także celebrytce, która te wyjątkowe wspomnienia ubrała w poruszający apel do fanów.

Kochani. W domu świętego Mikołaja dzieje się magia. Już niebawem zobaczycie efekty naszej wspólnej pracy oraz radość dzieciaków. Radość — tak często wracam do tych uśmiechów towarzyszących nam na tych zdjęciach - napisała, w przeddzień święta dzieląc się fotosami z domu, w którym aż roi się od pięknie zapakowanych prezentów.

Dbajcie o to, co kochacie, bo wspomnień nie można przytulić - dodała z nostalgią.

Słowa Sylwii Peretti w dniu pogrzebu Gabriela Seweryna niewątpliwie są niezwykle wymowne i skłaniają do refleksji. Zarówno jej syn, jak i 56-letni projektant mody odeszli nagle, więc bliscy nie mieli okazji się z nimi pożegnać.