Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Uczestniczka "Rolnik szuka żony" tak wystroiła się na komunię. Burza w komentarzach
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 23.05.2023 17:26

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" tak wystroiła się na komunię. Burza w komentarzach

Jessica Miemiec
Instagram/Jessica Miemiec

Jessica Miemiec to znana telewidzom jedna z uczestniczek piątej edycji uwielbianego show "Rolnik szuka żony". Bohaterka programu jest dosyć aktywna w mediach społecznościowych i często dzieli się swoim życiem z odbiorcami. Tym razem pochwaliła się stylizacją, którą wybrała na pierwszą komunię świętą u siostry. Jak się prezentowała? Oceńcie sami.

Jessica Miemiec i jej perypetie na dużym ekranie

Jessica Miemiec po udziale w programie "Rolnik szuka żony" próbowała również swoich sił w innych produkcjach telewizyjnych. Wzięła chociażby udział w „Magii nagości”, gdzie rozbierała się do rosołu - czego wymagała specyfika tego programu. Zarówno w „Rolniku” jak i w „Magii nagości” celebrytka nie znalazła swojej życiowej miłości. Co prawda spotykała się przez jakiś czas z pewnym Ricardo, ale ten związek nie przetrwał próby czasu. 

Elżbieta Romanowska mierzy się z falą hejtu. Zwróciła się do internautów

Jessica Miemiec wystroiła się na komunię siostry

Jessica Miemiec stara się zabłysnąć w show biznesie różnymi metodami. Tym razem padło na odważną kreację, którą założyła na przyjęcie pierwszokomunijne u swojej siostry. Ubrała dosyć krótką białą sukienkę z falbankami i całkiem sporym dekoltem. Do tego czarne szpilki, kawowa torebka i modne okulary, które chyba nie do końca pasowały do całej stylizacji. Internauci nie byli zachwyceni ubiorem bohaterki programu „Rolnik szuka żony” czego upust dali w komentarzach.

jessica1.png
Instagram/Jessica Miemiec

Jessica Miemiec w odważnej kreacji. Internauci bezlitośni

Jessica Miemiec swoją obcisłą kreacją pochwaliła się na Instagramie. Internauci nie pozostawili jednak żadnych złudzeń i dali do zrozumienia celebrytce, że jej sukienka jest chyba jednak nieodpowiednim wyborem na uroczystość pierwszej komunii. 

Najłagodniejsze wpisy dotyczyły tego, że kreacja jest po prostu niestosowna do rangi wydarzenia i bardziej pasuje na dyskotekę niż do kościoła. Jessica jednak nie odniosła się do komentarzy, ale znając jej dystans do samej siebie i pozytywne podejście do życia, wszelkie nieprzychylne uwagi dotyczące swojej kreacji raczej puści w zapomnienie.