Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Tylko nieliczni znajdą kota na tym zdjęciu. Najlepsi robią to w 20 sekund
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 28.05.2024 22:39

Tylko nieliczni znajdą kota na tym zdjęciu. Najlepsi robią to w 20 sekund

Kot, kuchnia, zagadka
Fot. instagram.com/ivrublevskaia/

Często zdarza się tak, że zwykłe zdjęcie staje się internetowym hitem i przedmiotem dyskusji. Tak stało się w przypadku jednej z internautek, która postanowiła zamieścić fotografię swojej kuchni w Internecie. Jak się okazało, na zdjęciu można dostrzec coś więcej niż tylko wyposażenie. 

(Nie)zwykła kuchnia

Udostępnione na Instagramie zdjęcie przedstawia zwykłą kuchnię. Jak jednak przekonuje autorka fotografii, można na niej dostrzec również kota. Pod zdjęciem szybko zaczęły pojawiać się komentarz od osób, którym zarówno udało się, jak i nie udało znaleźć czworonoga. Post szybko zdobył w Internecie popularność i zalał fora oraz grupy dyskusyjne. Sprawdź, czy Tobie też się uda się go odnaleźć!

Internautka zaczepiła Michała Szpaka, wytknęła mu jedno. Jego odpowiedź robi furorę

Znajdziesz kota na zdjęciu?

Dostrzeżenie kota na fotografii nie jest jednak tak łatwe jak mogłoby się wydawać. Po pierwsze sprawę utrudnia ilość rzeczy, które rozmieszczone są na szafkach, a po drugie zwinność i umiejętność dobrego krycia się zwierzęcia. Z tego właśnie powodu wiele osób miało trudność z odnalezieniem czworonoga.

ZOBACZ: Zaledwie garstka ludzi znajdzie psa na tym obrazku. Najlepsi robią to w 10 sekund

kot zagadka.webp
Fot. instagram.com/ivrublevskaia/

Z problemem spotkała się również sama twórczy fotografii, która po rozwiązaniu zagadki postanowiła udostępnić ją swoim znajomym w mediach społecznościowych. Kot ukrył się jednak na tyle dobrze, że na początku dziesiątki, a następnie tysiące internautów miały spory problem, aby go odnaleźć. A Tobie się udało? 

Rozwiązanie zagadki: to tam ukrył się kot

Jak się okazuje, wszystkiemu winne były umiejętność wspinaczki kota. Ten bowiem wspiął się na wiszące szafki i ukrył między innymi zabawkami ustawionymi na szczycie mebli kuchennych. Co ciekawe, zwierzę jest całkowicie czarne, więc powinno być łatwo widoczne na tle brązowych desek, którymi wyłożone zostały kuchenne ściany.

ZOBACZ: Tylko 15 proc. ludzi potrafi rozwiązać tę zagadkę szybciej niż w 20 sekund

kot-zagadka.png
Fot. instagram.com/ivrublevskaia/

Jak widać, w tak na pozór łatwej zagadce ludzki umysł potrafi płatać figle i zmylić setki tysięcy osób na całym świecie. Ukazuje to tylko, jak nieobliczalnym organem jest mózg i że wymaga on stałego treningu, aby utrzymać go w dobrej kondycji. Koniecznie pokaż bliskim i znajomym zdjęcie i sprawdź, czy im się uda odnaleźć zwierzę. 

Źródło: Jastrząb Post, instagram.com/ivrublevskaia/

Tagi: zagadka test Kot