Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Tylko 6 grudnia w Biedronce obowiązywać będzie wyjątkowa oferta. Wyskoczyliśmy z kapci
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 05.12.2023 19:56

Tylko 6 grudnia w Biedronce obowiązywać będzie wyjątkowa oferta. Wyskoczyliśmy z kapci

Biedronka
Tylko 6 grudnia w Biedronce obowiązywać będzie wyjątkowa oferta/Materiały Prasowe Biedronka

Biedronka w postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaskoczyła wszystkich nietypową inicjatywą, która obowiązywać będzie wyłącznie w Mikołajki, czyli 6 grudnia. Tego dnia klienci popularnego dyskontu będą mogli załapać się na specjalny prezent. Znamy szczegóły.

Tylko w środę 6 grudnia w Biedronce wyjątkowa oferta!

Biedronka poinformowała o wyjątkowej akcji za pośrednictwem mediów społecznościowych. O co dokładnie chodzi? We wszystkich sklepach popularnej sieci handlowej w środę 6 grudnia będzie można otrzymać prezent, który spędza sen z powiek wielu - szczególnie najmłodszych. Aby skorzystać z oferty, należy zrobić zakupy za minimum 149 zł z kartą Moja Biedronka.

Promocja obowiązuje w dniu 6.12.2023 roku do wyczerpania zapasów. Przy zakupach za minimum 149 zł z kartą Moja Biedronka lub aplikacją każdy klient będzie mógł opuścić sklep z jedną z maskotek - Mocniaków. Co ważne, do kwoty minimalnej za zakupy nie wlicza się wartość maskotek.

Zbieramy szczęki z podłogi po zobaczeniu okazji w Action i Pepco. Święta nigdy nie były tak tanie

Popularny dyskont przygotował promocję dla rodziców i ich pociech

Limit to jeden Mocniak na kartę Moja Biedronka, a dostępność i wybór Mocniaków może się różnić w poszczególnych sklepach.
Przypomnijmy, że w Gangu Mocniaków mamy do wyboru aż jedenaście maskotek, czyli Wodę Werkę, Oranżadę Olę, Dynię Dorotkę, Banana Benka, Napój Norberta, Rogalika Radzia, Chleb Henia, Jajko Julka, Parówkę Patrycję, Awokado Adasia i Krem Krzysia.

Wszystkie maskotki należą do jednego "gangu" i reprezentują produkty z 5 różnych kategorii, które powinny stanowić element zrównoważonej diety, czyli warzywa i owoce, produkty zbożowe, produkty będące źródłem białka, dobre tłuszcze i produkty zapewniające odpowiednie nawodnienie.

Jak skorzystać z wyjątkowych ofert w Biedronce?

Co istotne, tegorocznej akcji lojalnościowej towarzyszą także dwa rodzaje książek, których już ponad 1,7 miliona trafiło do klientów.
Przy okazji warto również wspomnieć o innej mikołajkowej promocji, która obowiązuje do środy 6 grudnia. W ramach oferty jest szansa na to, aby zaoszczędzić na zabawkach i książkach, kupując drugi, tańszy produkt z rabatem w wysokości 50 proc.! Konieczne jest okazanie karty lub aplikacji Biedronki.

Limit dzienny w przypadku tej promocji to sześć produktów (maks. trzy z rabatem) na kartę Moja Biedronka. Oferta obowiązuje od 4 do 6 grudnia 2023 roku lub do wyczerpania zapasów. Asortyment może się różnić w zależności od sklepu.