Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Klienci Biedronki będą walić drzwiami i oknami. Właśnie obniżono ceny, wprowadzane są limity na te produkty
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 04.12.2023 12:12

Klienci Biedronki będą walić drzwiami i oknami. Właśnie obniżono ceny, wprowadzane są limity na te produkty

Biedronka
Goniec.pl; Promocje w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka z okazji zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia przygotowała świetne promocje, dzięki którym wiele artykułów będzie można zakupić w znacznie niższych cenach. Na tej liście znalazły się również książki i zabawki, które świetnie sprawdzą się jako prezenty pod choinkę.

Promocje w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka postanowiła zadbać o finanse swoich klientów, które w okresie przedświątecznym bywają bardzo napięte. Dlatego też przygotowała świetne promocje, dzięki którym znacznie taniej będzie można zakupić artykuły, które sprawdzą się tylko na świątecznych stołach, ale także idealnie spiszą się jako prezenty dla najmłodszych członków rodziny.

Na promocji znalazły się m.in. różnego rodzaju zabawki, a także interesujące książki. Oprócz tego w niższych cenach klienci Biedronki zakupią produkty, dzięki którym stworzą smakowite i pachnące dania. Na co warto zwrócić uwagę?

Weź 5 zł i biegnij do Dino! Te gadżety przydadzą się przed świętami, klienci będą zachwyceni

Znakomita promocja w Biedronce na zabawki i książki

Od 4 do 6 grudnia, czyli od poniedziałku do środy (bądź do wyczerpania zapasów) w sklepach sieci Biedronka klienci będą mogli zakupić w znacznie niższych cenach książki i zabawki, które świetnie spiszą się jako prezenty, którymi można obdarować najmłodszych milusińskich. By jednak cieszyć się z niższych kwot, należy spełnić kilka warunków.

Przy zakupie dwóch artykułów, cena drugiego będzie tańsza o 50 %. Warto zwrócić uwagę na zabawki, które wybieramy, ponieważ z promocji zostały wyłączone klocki lego, a także wszystkie książki i pluszaki Gang Mocniaków. Dodatkowo należy podczas zakupów posłużyć się kartą Moja Biedronka, bądź aplikacją sklepu. Ważna jest również ilość produktów, ponieważ dzienny limit wynosi 6 artykułów, z czego 3 zostaną zakupione po promocyjnej cenie.

Biedronka
fot. biedronka.pl

Promocje w Biedronce - artykuły spożywcze

Znacznie taniej kupimy również artykuły spożywcze, które zapewne przydadzą się, by Boże Narodzenie uświetnić smakowitymi wypiekami i daniami. Dlatego też klienci Biedronki będą mogli zakupić Twaróg sernikowy President, 1l, już za 7,99 zł. Na promocji 1+1 znalazły się również pakowane w opakowania mandarynki, klementynki w worku jutowym bądź klementynki z liściem.

Mleko UHT 3,2% Mleczna Dolina, 2 1l, przy zakupie sześciu kartonów, będzie kosztowało zaledwie 2,49 zł. A szynka wieprzowa bez kości pakowana próżniowo Kraina Mięs, wyniesie 13,99 zł za 1 kg. Warto skorzystać z aplikacji Biedronki, ponieważ przy ukazaniu jej podczas zakupów, ww. mięso będzie kosztowało 11,99 zł.

A na osłodę mroźnych dni, możemy zakupić słodycze ze świątecznej linii Magnetic pakowanych. Te słodkości obejmuje promocja 2+1. Taki sam rabat obejmuje wszystkie czekolady Milka, które również można mieszać dowolnie.

Biedronka
biedronka.pl; Promocje w Biedronce
Biedronka
biedronka.pl; Promocje w Biedronce