Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Trzęsienie ziemi w Pałacu Buckingham. Co się dzieje z księżną Kate?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 16.03.2024 15:34

Trzęsienie ziemi w Pałacu Buckingham. Co się dzieje z księżną Kate?

Księżna Kate
Fot. Rex Features/East News

Wyspiarska prasa wrze, a dzieje się tak za sprawą coraz śmielszych spekulacji wokół tajemniczego stanu zdrowia księżnej Kate. Żona księcia Williama uparcie milczy i nie pokazuje się publicznie, przez co potęgują się plotki biorące pod uwagę nawet najgorsze scenariusze. Niebywałe, o czym mówi się w brytyjskich mediach.

Gdzie jest Księżna Kate?

Choć początkowo wydawało się, że wszystko jest w porządku, przedłużająca się rekonwalescencja księżnej Kate stała się narodowym tematem numer jeden. W Zjednoczonym Królestwie dziennikarze zastanawiają się, dlaczego o rzekomym "planowanym zabiegu jamy brzusznej" poinformowano tak późno.

Od momentu hospitalizacji minęło już trochę czasu. Arystokratka wyszła ze szpitala, by odpoczywać w zaciszu Pałacu Kensington. Mimo tego w dalszym ciągu nie pokazuje się publicznie. Czyżby próbowano zatajać prawdziwe wieści na temat jej zdrowia?

Księżna
Fot: Rex Features/East News, Księżna Kate Middleton
Księżna Kate wygląda obłędnie! Wyciekły zdjęcia po operacji

Ostatnie publiczne wyjście Księżnej Kate

Ostatni raz w blasku fleszy fotoreporterzy towarzyszyli księżnej Kate 25 grudnia. To wtedy udała się wraz z rodziną na poranne nabożeństwo bożonarodzeniowe w Norfolk. Miała na sobie długi płaszcz, kozaki i nakrycie głowy. Niepokojące jednak jest fakt, że od tego momentu nie widzieliśmy ukochanej Williama w trakcie pełnienia swoich oficjalnych funkcji. 

W związku z pojawiającymi się spekulacjami coraz więcej osób zastanawia się, co wydarzyło się z księżną Kate. Dlaczego nie ma jej u boku swojego męża, a także nie pojawia się na oficjalnych wydarzeniach.

Rodzina Królewska
Fot: Rex Features/East News, Księżna Kate

Głos zabrał kamerdyner

Dziennikarze ”News Nasion” dotarli do byłego kamerdynera księżnej Diany. W trakcie rozmowy brytyjskimi mediach Paul Burrel uspokoił opinię publiczną. Nawiązał również do rozmaitych teorii spiskowych:

Nie jest pochowana pod kwitnącym drzewem w ogrodzie - powiedział kamerdyner

W dalszej części swojej wypowiedzi poinformował, gdzie aktualnie znajduje się księżna Kate:

Księżna przebywa w Norfolk. Wypoczywa z rodziną i dziećmi. Zostanie tam do Wielkanocy. 

Zatem większość plotek o rzekomej nieślubnej ciąży Kate nie potwierdzają się. Życzymy dużo wypoczynku rodzinie królewskiej!

Rodzina Królewska
Fot: Rex Features/East News, Księżna Kate