Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zmiany w emisji "The Voice of Poland". Lepiej tego nie przegapić
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 08.09.2022 07:35

Zmiany w emisji "The Voice of Poland". Lepiej tego nie przegapić

The Voice of Poland, jury
ot. Pawel Wodzynski/East News

Trzynastka edycja „The Voice of Poland” rozpoczęła się w zeszły weekend i kolejny raz – co staje się już telewizyjną tradycją – była najchętniej oglądanym przez Polaków programem. Dlaczego zatem zdecydowano się na zmianę godziny emisji tego hitu? I czy zmiana będzie chwilowa, czy stała? Można by rzec: „Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi”. Na szczęście macie nas i o najnowszych ustaleniach w tej sprawie ochoczo informujemy Was poniżej.

„The Voice of Poland” czekają spore zmiany. Muzyczne talent-show zostanie nadane o zmienionej porze już 10. września. Wówczas obejrzymy aż trzy premierowe odcinki. Kiedy włączyć telewizory?

Zmiany godzin emisji co tydzień

W najbliższą sobotę o 20:00. To właśnie wtedy rozpocznie się show poszukujące utalentowanych wokalistów, a niektórzy z nich, dzięki swojemu głosowi, staną się stałymi bywalcami na naszych playlistach.

W nadchodzących odcinkach przebojowego widowiska zaprezentują się aspirujący piosenkarze z Kujaw, województwa śląskiego oraz Wileńszczyzny. Producenci po raz pierwszy zdecydowali się na taki krok.

Nigdy wcześniej produkcja programu nie wybiegała poza granice Polski, jednak tym razem postanowiono to zmienić. Właśnie dlatego poznamy artystyczne talenty odszukane wśród naszych rodaków zamieszkujących dawne „kresy”. Czy będzie wśród nich nowa gwiazda? Okaże się już niebawem.

Warto odnotować, że 17. września 2022 roku godzina emisji programu również ulegnie zmianie. Wówczas warto tłumnie ruszyć na kanapy godzinę później, o 21:00. Bohaterami tego odcinka zostaną młodzi przybysze z Warmii i Mazur oraz województwa małopolskiego. Ktoś z nich na pewno zdobędzie serca Justyny Steczkowskiej oraz debiutującej w roli jurorki Lanberry.

Wierni fani „The Voice of Poland” muszą być czujni. Gdy nadejdzie koniec września, znów powinni uważnie spoglądać na zegarek. W sobotę, 24. września, program dla muzycznych geniuszy zobaczą o 20:00. Do przesłuchań „w ciemno” stawią się wtedy mieszkańcy Krakowa, regionu Mazowsza oraz Opolszczyzny. Po tych odcinkach poznamy pełne składy drużyn wszystkich jurorów – oprócz wspomnianych wyżej Steczkowskiej i Lanberyy, także Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona.

„The Voice of Poland” z dużą oglądalnością

Jak dokładnie poradziły sobie premierowe odcinki najnowszego sezonu show uwielbianego przez polskich widzów? „The Voice of Poland”, 3. września, oglądała najliczniejsza widownia w kraju oscylująca średnio wokół 1,8 mln (dane MOR) lub 1,5 mln widzów (dane NM). W momencie najwyższej oglądalności było to 2,3 mln (dane MOR).

Porównajmy te dane z premierą innego show, która również miała miejsce sobotniego wieczoru. „12 kroków do miłości” z udziałem Dody oglądała średnia widownia na poziomie 811 tysięcy. W momencie największego zainteresowania program, chociaż przez jedną minutę, obejrzało 2,71 mln widzów (dane cytowane za portalem Wirtualne Media).

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: telemagazyn.pl, wirtualnemedia.pl