Rozrywka.Goniec.pl > Szansa Na Sukces. Eurowizja Junior

Szansa Na Sukces. Eurowizja Junior

Maja Krzyżewska i Leon Olek w programie "Szansa na sukces. Eurowizja Junior"
25.09.2023 11:04 Burza w sieci po wynikach polskich preselekcji do Eurowizji Junior 2023. Internauci: "Ustawka TVP"

W finale programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior" widzowie dowiedzieli się, kto będzie reprezentował Polskę 26 listopada podczas konkursu Eurowizja Junior 2023. Niestety, wybór nie wszystkim przypadł do gustu. Internauci tuż po emisji show TVP dobitnie napisali, co myślą o wynikach. Kto z Polski pojedzie na Eurowizję Junior?

Roksana Węgiel
31.03.2023 14:08 Roksana Węgiel zaskoczyła fanów nowym teledyskiem. Pojawiła się w odważnych stylizacjach

Roksana Węgiel wraz z ukończeniem 18 roku życia postawiła sobie za cel wzbudzanie coraz większej ilości kontrowersji. Najpierw oznajmiła światu, że spotyka się ze znacznie starszym mężczyzną, a teraz w najnowszym teledysku pojawiła się w odważnych, wyzywających stylizacjach. Jakby tego było mało, w tekście pada wulgarne słowo.

viki gabor
11.09.2022 18:04 „Szansa na sukces. Eurowizja Junior”. Viki Gabor wspomniała swoją wygraną w konkursie: "zjadł mnie stres"

Za nami drugi odcinek programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022”, w którym wyłaniani są młodzi piosenkarze, chcący wystąpić na międzynarodowym konkursie muzycznym. W tym roku Eurowizja Junior odbędzie się w stolicy Armenii, Erywaniu. Minęły już trzy lata od momentu, gdy Polskę reprezentowała Viki Gabor. W 2019 roku uzyskała dla naszego kraju drugie z kolei zwycięstwo. Nastolatka opowiedziała, jak wspomina ten czas.

Sara James
04.09.2022 22:50 Niebywały sukces Sary James, 14-latka będzie jurorką. Fani młodej piosenkarki są zachwyceni

Sara James ma przed sobą kolejne niezwykłe wyzwanie. Odnosząca sukces za sukcesem gwiazda sprawdzi się jako jurorka podczas eliminacji do Eurowizji Junior 2022, które odbędą się w "Szansie na sukces". Sara James, która sama osiągnęła sukces w Eurowizji Junior, tym razem będzie oceniać młode talenty, które wybiorą się w drogę do gwiazd. Sara James zachwyca światSara James idzie przez show-biznes jak burza! Gwiazda ma zaledwie 14 lat, a wydaje się, że za kilka lat może osiągnąć już niemal wszystko. Piosenkarką zachwycają się wszak nie tylko Polacy, ale również Amerykanie. Ścieżka wokalistki rozpoczęła się od wygranej w "The Voice Kids", która zapewniła jej rozpoznawalność. Kolejnym krokiem był udział w "Szansie na sukces" i eliminacjach do reprezentowania Polski w konkursie Eurowizji Junior. Sara James nie miała sobie równych. Wywalczyła zwycięstwo i wzięła udział w międzynarodowym konkursie. Choć nie udało jej się zająć pierwszego miejsca, druga pozycja okazała się być w pełni satysfakcjonująca. Tym bardziej że na tym gwiazda nie zamierzała poprzestać. Zgłosiła się do amerykańskiej wersji "Mam talent", gdzie dosłownie rozbroiła jurorów i otrzymała automatyczną przepustkę do półfinału. Już wkrótce Sara James weźmie udział w wielkim finale "America's Got Talent". Fani z wypiekami na twarzy oczekują na to, być może, przełomowe wydarzenie w karierze ich idolki. Sama artystka podkreśla, że wiele czasu spędza na próbach, by jak najlepiej przygotować się do wydarzenia. Nowa rola Sary James Teraz Sara James będzie mogła pomóc spełnić marzenia innym młodym wokalistkom i wokalistom, którzy marzą o tym, by podobnie jak ona, zawojować międzynarodowe sceny swoim talentem. Gwiazdę wytypowano na jurorkę w "Szansie na sukces. Opole 2022" podczas której odbędą się eliminacje do konkursu Eurowizji Junior 2022. To m.in. właśnie ona zadecyduje o tym, kto będzie reprezentował tam Polskę. 19. Eurowizja dla dzieci odbędzie się 11 grudnia. Tym razem gospodarzami imprezy będą Armeńczycy, a uroczysty konkurs odbędzie się w stolicy ich kraju, Erywaniu. Artykuły polecane przez Goniec.pl:Widzowie ocenili 1. odcinek programu o Dodzie. Bardzo mocne komentarzeWięzienie zamiast ślubu? Daniel Martyniuk ma poważne kłopoty, jest akt oskarżeniaKarolina Pisarek jednak zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"? Nagłe oświadczenie menadżerkiŹródło: telemagazyn.pl

Sara James
06.08.2022 16:53 Zaskakująca sytuacja po koncercie Sary James. Wokalistka dostała propozycję

Sama James jest wschodzącą gwiazdą muzyki w Polsce. Pomimo młodego wieku, udało jej się osiągnąć już wiele. Uznanie publiczności zaskarbiła sobie nie tylko niezwykle utalentowanym głosem, ale też usposobieniem. Nie dziwne więc, że fani szaleją na jej punkcie. Młoda piosenkarka opowiedziała o wyznaniu, jakie usłyszała od jednego z nich.

Marek Sierocki nie poprowadzi już "Szansy na sukces"
05.07.2022 13:00 Aleksander Sikora zastąpi Marka Sierockiego w "Szansie na sukces"! Prezenter staje się nowym ulubieńcem TVP

"Szansa na sukces" - niegdyś kojarzona wyłącznie z Wojciechem Mannem doczekała się już nowych prowadzących. Kultowy program prowadził już Artur Orzech i Marek Sierocki. Teraz TVP poinformowało, że kolejną edycję poprowadzi Aleksander Sikora z "Pytania na śniadanie". Prezenter wyrasta na coraz większą gwiazdę TVP.