Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Oszałamiająca zmiana. Tak Sylwia Peretti wyglądała, gdy nagrywano "Kuchenne rewolucje"
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 28.08.2023 15:21

Oszałamiająca zmiana. Tak Sylwia Peretti wyglądała, gdy nagrywano "Kuchenne rewolucje"

Sylwia Peretti
KAPiF

Zanim Sylwia Peretti została “królową życia”, wzięła udział w “Kuchennych rewolucjach”. Od tamtego czasu przeszła niezwykłą metamorfozę. Zobaczcie koniecznie, jak zmieniła się gwiazda TTV.

Sylwia Peretti wzięła udział w "Kuchennych rewolucjach"

Sylwia Peretti w 2011 roku prowadziła wspólnie z ówczesnym mężem restaurację “U Jędzy” w Krakowie. Niestety lokal nie przyciągał tłumów, a przyszła gwiazda postanowiła poprosić o pomoc Magdę Gessler. Niestety ostatecznie restauratorka nie podpisała się pod przeprowadzoną rewolucją.

- Jeżeli mogłabym cofnąć czas, to jedyną rzeczą, o jaką bym poprosiła to właśnie cofnięcie udziału w innym programie telewizyjnym sprzed ponad 10 lat, po którym nie tylko zakończyłam swoją działalność, ale również życie prywatne - wyznała w rozmowie z Obcas.pl

Na co zmarł Andrzej Precigs? Aktorka "M jak miłość" ujawniła bolesną prawdę

Sylwia Peretti wystąpiła w "Kuchennych rewolucjach". Dziś jest "królową życia"

Choć udział Sylwii Peretti w “Kuchennych rewolucjach” zakończył się niepowodzeniem i kobieta  wkrótce postanowiła zamknąć restaurację, po latach ponownie pojawiła się na ekranach. Tym razem została bohaterką hitu TTV “Królowe życia”, w którym widzowie mogli śledzić jej dostatnie życie.

Sylwia Peretti była jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu "Królowe życia". Choć ostatecznie rozstała się z popularnym show TTV, widzowie mogli dotychczas obserwować jej codzienność w mediach społecznościowych. Niestety szczęśliwe życie gwiazdy przerwał rodzinny dramat. W nocy z 14 na 15 lipca jej syn Patryk zginął w tragicznym wypadku na jednej z krakowskich ulic. Załamana matka zniknęła wówczas z życia publicznego.

Tak Sylwia Peretti zmieniła się od "Kuchennych rewolucji"

Kiedy Magda Gessler pojawiła się w nieistniejącej już restauracji Sylwii Peretti, właścicielka lokalu wyglądała zupełnie inaczej niż dziś. Celebrytka miała wówczas 29 lat, blond włosy i modny w tamtejszych latach makijaż. 

Od tego czasu minęło już trzynaście lat a gwiazda programu TTV przeszła niewiarygodną metamorfozę. Zobaczcie koniecznie, jak zmieniła się Sylwia Peretti od udziału w “Kuchennych rewolucjach”.

Sylwia Peretti.jpg
fot. player.pl/materiały TVN/Instagram
Sylwia Peretti2.jpg
fot. player.pl/materiały TVN/Instagram