Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tak narzeczony Roksany Węgiel rozpieszcza ukochaną. Zaskoczył ją w środku nocy
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 04.12.2023 18:13

Tak narzeczony Roksany Węgiel rozpieszcza ukochaną. Zaskoczył ją w środku nocy

Roksana Węiel
Tak narzeczony Roksany Węgiel rozpieszcza ukochaną. Fot. Instagram @roxie_wegiel

Zakochana Roksana Węgiel kolejny raz przekonała się, że swoje uczucia ulokowała we właściwym wybranku. To, co Kevin Mglej zrobił pod osłoną nocy, by sprawić jej radość, oczywiście zostało skrzętnie zrelacjonowane w mediach społecznościowych. Cóż takiego uczynił przyszły mąż nastoletniej piosenkarki?

Roksana Węgiel weźmie ślub z ukochanym

Roksana Węgiel w 2018 roku wygrała Eurowizję Junior, a to dało jej możliwość zrobienia muzycznej kariery, o której wcześniej mogła tylko pomarzyć. Gwiazda nie zaprzepaściła tej szansy i dziś jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia.

Kilka ostatnich lat niewątpliwie było dla niej kursem szybszego dojrzewania. Musiała stawić czoła wyzwaniom, które na rówieśników dopiero nadejdą. Nie dziwi zatem, że swoje uczucia ulokowała w mężczyźnie starszym o osiem lat. Rodzice zaakceptowali tę relację, a zakochani wkrótce mają wziąć ślub. Na kiedy zaplanowana jest uroczystość?

Narzeczony Roksany Węgiel prosi o pomoc! Ciężko go rozpoznać na nowych zdjęciach, bardzo się zmienił

Narzeczony Roksany Węgiel uknuł chytry plan. Jaką niespodziankę przygotował?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej planują pobrać się w 2024 roku. Poczynili w tej sprawie pierwsze kroki, o czym zapewnił tajny informator portalu ShowNews.

Datę wybrali krótko po zaręczynach. Ślub odbędzie się już w przyszłym roku. Są pewni swoich uczuć i stwierdzili, że nie ma na co czekać - ujawnił.

Zaręczona para korzysta więc z ostatnich miesięcy narzeczeństwa. Trzeba przyznać, że pokłady romantyzmu partnera wokalistki są godne podziwu. Nie zważając na nocną porę postanowił zrobić swojej lubej niespodziankę. Jaki chytry plan uknuł, by na jej zaspanej twarzy zagościł uśmiech?

Chłopak Roksany Węgiel uwielbia ją rozpieszczać

Chłopak Roksany Węgiel postanowił wykonać w jej kierunku wyjątkowo miły gest. Wybrał się do pobliskiej kwaciarni, a swoją spontaniczną podróż relacjonował w sieci.

Kiedy jesteś już w piżamie, ale przypominasz sobie, że nie kupiłeś kwiatów narzeczonej - napisał na Instagramie.

Kevin Mglej wpasował się w gusta przyszłej małżonki. Wybrał dla niej pokaźny bukiet eleganckich i klasycznych czerwonych róż. Ona zaś, zapewne cała rozanielona, pochwaliła się prezentem ze swoimi fanami. Zazdrościcie im tych miłosnych porywów?

Roksana Węgiel
Tak narzeczony Roksany Węgiel rozpieszcza ukochaną.  Fot. Instagram @kevinmglej
Roksana Węgiel
Tak narzeczony Roksany Węgiel rozpieszcza ukochaną.  Fot. Instagram @roxie_wegiel

Źródło: ShowNews.pl