Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Szczupła jak niteczka Kaczyńska bardzo się zmieniła? Uderzające
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 15.02.2024 08:30

Szczupła jak niteczka Kaczyńska bardzo się zmieniła? Uderzające

KAPiF, Marta Kaczyńska jeszcze zeszczuplała?
Fot. KAPiF, Marta Kaczyńska jeszcze zeszczuplała?

Jeszcze kilka lat temu Marta Kaczyńska nowe fotografie Marty Kaczyńskiej można było znaleźć praktycznie w każdej porannej prasie. Od jakiegoś czasu jednak córka byłej pary prezydenckiej usunęła się w cień. Dawno niewidziana 43-latka mocno zeszczuplała. Najnowsze zdjęcia wprowadzają w konsternację. Jest coraz bardziej podobna do jednego z członków swojej rodziny.

Tragiczne losy Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska, szczególnie na początku swojej medialnej kariery nie miała łatwo. Jako córka pary prezydenckiej w zasadzie z dnia na dzień stała się pożywką dla mediów. Jej życie śledzili wszyscy Polacy, a trzeba przyznać, że sporo się u niej działo.

Kobieta miała burzliwe życie miłosne, a jej ówczesny małżonek spore problemy z prawem. To rzucało niezbyt dobre światło na samą parę prezydencką. Nie brakowało różnego rodzaju spekulacji. Nawet po rozwodzie nie było lepiej.

Wellman nie pokazuje męża. Ma ważne powody. Kim jest?

Śmierć rodziców Marty Kaczyńskiej

Po tragicznej śmierci rodziców Marta Kaczyńska bardzo zbliżyła się do swojego wujka, czyli brata bliźniaka ojca. Jarosław Kaczyński stał się jej oparciem również w kwestiach związanych z życiem prywatnym i uczuciowym. Według plotek to on wspomógł 43-latek w otrzymaniu kościelnego rozwodu.

Dzięki temu Marta mogła zacząć życie na nowo. Wówczas zdecydowała się usunąć w cień, a jej najnowsze zdjęcia w zasadzie nigdzie się nie pojawiały. Aż do teraz.

KAPiF, Marta Kaczyńska do złudzenia przypomina matkę
Fot. KAPiF, Marta Kaczyńska do złudzenia przypomina matkę

Uderzające podobieństwo Marty Kaczyńskiej do...

Najnowsze zdjęcia Marty Kaczyńskiej to dowód na to, że z wiekiem coraz mocniej upodabniamy się do rodziców. Patrząc na nie, można odnieść wrażenie, że 43-latka jeszcze zeszczuplała, a do tego do złudzenia przypomina zmarłą tragicznie mamę.

Trzeba jednak przyznać, że z wiekiem po Marcie nie widać oznak starzenia, a straszne doświadczenia z przeszłości nie odbiły mocne piętna na jej twarzy.

AKPA, Marta Kaczyńska w tym roku skończy 44 lata
Fot. AKPA, Marta Kaczyńska w tym roku skończy 44 lata