Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Siostra Gosi Andrzejewicz wstąpiła do zakonu. Tak wygląda jej życie
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 14.02.2024 21:38

Siostra Gosi Andrzejewicz wstąpiła do zakonu. Tak wygląda jej życie

Gosia Andrzejewicz
KAPiF;Siostra Gosi Andrzejewicz wstąpiła do zakonu

Choć zwykle Gosia Andrzejewicz nie opowiada o życiu prywatnym, pewnego razu postanowiła zrobić wyjątek. Podczas transmisji emitowanej na żywo opowiedziała o swojej siostrze, która przebywa w zakonie. Zdradziła, jak wyglądają ich kontakty.

Gosia Andrzejewicz przed laty triumfowała na scenie

Gosia Andrzejewicz to znana polska piosenkarka, która na początku 2000 roku prężnie rozwijała swoją karierę sceniczną. Artystka nagrała wiele utworów, które do dnia dzisiejszego chętnie są nucone przez jej fanów, m.in. “Pozwól żyć” “Słowa” czy “Siła marzeń”. Wówczas również często stawała na scenie, by bawić tłumy swoją twórczością.

Obecnie artystka, choć nadal koncertuje, nieco usunęła się w cień. Przypomniała o sobie wówczas, gdy wzięła udział w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, udowadniając przy tym, że cały czas jest w świetnej formie i nadal może poszczycić się mocnym głosem. Jej wcielenie się w Beatę Kozidrak było zarówno niesamowitym słuchowiskiem, jak i widowiskiem.

Gosia Andrzejewicz
fot. KAPIF;Siostra Gosi Andrzejewicz wstąpiła do zakonu
Gosia Andrzejewicz
fot. KAPIF;Siostra Gosi Andrzejewicz wstąpiła do zakonu
Gosia Andrzejewicz opowiedziała o chwilach grozy, które przeżyła. Prawie nie zdążyła na koncert

Gosia Andrzejewicz wyjawiła prawdę o siostrze

Gosia Andrzejewicz jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie nie tylko zamieszcza materiały, ale przede wszystkim utrzymuje kontakt ze swoimi fanami. By znacznie ułatwić go sobie, regularnie prowadzi transmisje na żywo, które zwykle prowadzi na TikToku. Wówczas bardzo chętnie rozmawia ze swoimi obserwatorami i niejednokrotnie odpowiada na zadawane przez nich pytania. Często również prowadzi serie Q&A na Instagramie.

Jakiś czas temu jeden z internautów zapytał Gosię Andrzejewicz o siostrę. Nie byłoby zapewne w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zasugerował on, że kobieta znajduje się w zakonie. Szybko okazało się, że jest to prawda, a artystka wspomniała, że znajduje się ona w zgromadzeniu o najsurowszej klauzuli. Dodała również, że siostra jest wyższa od niej i jest piękną kobietą.

Gosia Andrzejewicz
fot. KAPIF;Siostra Gosi Andrzejewicz wstąpiła do zakonu

Gosia Andrzejewicz szczerze o siostrze

Gosia Andrzejewicz w swojej krótkiej wypowiedzi dodała również ważny szczegół dotyczący życia zakonnego jej siostry. Artystka wyjawiła, że surowość zakonu, w którym przebywa, zobowiązuje ją do wielu wyrzeczeń. Jednym z nich jest niemożność opuszczania klasztornych murów, nawet w wyjątkowych sytuacjach.

Nie może nigdzie wyjść, nawet na pogrzeb członka rodziny - wyjawiła Gosia Andrzejewicz.

Okazuje się, że siostra wokalistki początkowo miała inne plany na życie, które ostatecznie porzuciła na rzecz zakonnego życia. Wokalistka podczas rozmowy z Wojciechem Cejrowskim opowiedziała, jak niegdyś żyła kobieta.

Moja siostra jest w zakonie zamkniętym, ale to była jej decyzja. Ona była bardzo zdolną osobą. Skończyła uniwersytet na wydziale biologii i pracowała już jako nauczycielka, mieszkała w swoim mieszkaniu. W pewnym momencie stwierdziła, że to nie jest to, co ona chce robić. Jej powołanie jest w zakonie i nikt nie miał wpływu na jej decyzje - powiedziała Gosia Andrzejewicz.

Gosia Andrzejewicz
fot. KAPIF;Siostra Gosi Andrzejewicz wstąpiła do zakonu
Tagi: zakonnica