Rozrywka.Goniec.pl

Kapif

Gosia Andrzejewicz już tak nie wygląda. Uwielbiana piosenkarka powraca z nowym wizerunkiem

21 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Gosia Andrzejewicz kiedyś znajdowała się w “pierwszej lidze” polskich piosenkarek, jedna zniechęcona przeciwnościami odpuściła i zniknęła z show-biznesu. Wciąż ma jednak spore i wierne grono tzw. "Gosiomaniaków", którzy śledzą każde jej poczynanie na Instagramie. Fani uważają, że ich idolka jest teraz trudna do rozpoznania, bowiem nowy wizerunek nijak ma się do swojskiego image sprzed lat. Jak teraz wygląda Gosia Andrzejewicz?

Dlaczego Gosia Andrzejewicz zniknęła z rodzimego show-biznesu?

Gosia Andrzejewicz "wycisnęła" wszystko, co mogła ze swojej pierwszej płyty i opublikowanego dwa lata później singla pt. "Pozwól być". Lata 2004-2006 to apogeum jej kariery, a od tej pory minęło już prawie dwadzieścia lat. Niektórzy zastanawiali się, dlaczego piosenkarka tak nagle zniknęła z show-biznesu, pomimo że była relatywnie rozpoznawalna (występowała np. w show "Gwiazdy tańczą na lodzie"). 

Okazuje się, że powodem była nie tyle niechęć do mierzenia się z coraz ostrzejszą krytyką na temat muzyki i stylizacji, ile miłość. Gosia Andrzejewicz zakochała się w producencie muzycznym, Arturze Kamińskim. Owocem tego związku zostało syn, Mateusz. Niegdysiejsza gwiazda zajęła się jego wychowaniem, jednak w mediach społecznościowych co rusz dawała znać, jak się ma. Niestety, już do o wiele mniejszego audytorium. 

Adam Małysz

Adam Małysz wysłał pilną wiadomość Dawidowi Kubackiemu. Wyszło na jaw, co mu obiecał

CZYTAJ DALEJ

Wielki powrót Gosi Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz mogła jednak liczyć na wierne grono najgorliwszych fanów, którzy wciąż o niej pamiętali. To właśnie oni stawili się na pierwsze od lat koncerty swojej ulubionej gwiazdy (a te stają się coraz częstsze). Gosia Andrzejewcz pojawia się nie tylko na scenach. Przyjmuje zaproszenia na różne imprezy, by skrupulatnie od nowa budować swoją pozycję w show-biznesie.

Swoimi dawnymi piosenkami o miłości uświetniła m.in. imprezę promującą perfumy, której towarzyszyło spotkanie uczestników "Sanatorium miłości" . O tym, jak jeden z seniorów zachowywał się dość frywolnie "na ściance" z nową ukochaną, pisaliśmy tutaj. Sceniczna aktywność Gosi Andrzejewicz to jednak nie wszystko, co wprawia jej wielbicieli w zachwyt. 

Gosia Andrzejewicz zachwyca nowym wyglądem

Gosia Andrzejewicz zaskakuje także spektakularną metamorfozą. Chociaż wciąż nie zrezygnowała ze swoich blond włosów, to dzięki elementom garderoby nie wygląda już tak jak dwie dekady temu. Niektórzy twierdzą, że trudno ją rozpoznać, lecz pomimo upływu lat 39-latka może pochwalić się znakomitą formą. 

"Wyglądasz bardzo zmysłowo, Gosiu", "Masz kogoś, czy jesteś singielką? Co za piękna piosenkarka", “Jesteśmy zachwyceni, co za styl!" - pisali internauci. Podzielacie ich zachwyt nad nowym - lepszym wizerunkiem Gosi Andrzejewicz?

 

klasa

Uczennica uderzyła nauczycielkę w jednej z dolnośląskich szkół. Kobieta straciła przytomność

CZYTAJ DALEJ
poszukiwana

Policja z całej Polski szuka tej kobiety. To czego się dopuściła, mrozi krew w żyłach

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Gessler zrzuciła kilkanaście kilogramów. Sama stworzyła dietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka schudła w błyskawicznym tempie. Zdradziła sekret, jak tego dokonała
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joanna Szczepkowska "podziękowała" Piotrowi Glińskiemu za życzenia. Ostry komentarz aktorki
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]