Rozrywka.Goniec.pl

kadr z programu "Sanatorium miłości", prod. TVP, wyd. 2023r., TVP VOD / Instagram @dariuszkosiec

Darek z "Sanatorium miłości" znalazł nową miłość. Zdążył się już oświadczyć

20 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Dariusz Kosiec wziął udział w "Sanatorium miłości" z jednym celem - znaleźć miłość. I chociaż producenci zapewniali go, że w programie jest to możliwe, zakończył swój udział, dalej pozostając samotnym i poszukującym. Na szczęście miłosny fart spotkał uczestnika tuż po emisji show TVP. Strzały amora rozbudziły go tak bardzo, że nowej wybrance zdążył się już oświadczyć. Dariusz Kosiec pokazał zdjęcie ze świeżo upieczoną narzeczoną. Pasują do siebie?

Miłosne starcie Darka z "Sanatorium miłości"

Dariusz Kosiec, jak każdy z uczestników "Sanatorium miłości", wziął udział w cyklu poruszających rozmów z Martą Manowską . Z tych pełnych szczerości i otwartości zwierzeń widzowie mogli się dowiedzieć, ze Dariusz Kosiec przed wyjazdem na turnus do Buska-Zdroju borykał się z problemami natury małżeńskiej.

Jego była żona zamierzała bowiem jeszcze przed sądowym orzeczeniem o rozpadzie związku zgłosić się do reality show "40 kontra 20". Tym zamiarom skutecznie przeszkodził jej ówczesny mąż, który z pomocą prawników doprowadził do skreślenia żony z listy uczestników. Jej chęć udziały w radkowym show była gwoździem do trumny ich 24-letniego małżeństwa, które wkrótce oficjalnie stało się już historią. Niestety, Dariusz nie omieszkał na łamach tablodiu dodatkowo komentować tej sprawy nie szczędząc eksmałżonce uszczypliwości. 

-  Nie wybaczę jej. Zamknąłem ten rozdział za sobą. Chciałem łagodnie zakończyć nasze sprawy, ale przez to, że ją wyrzucono z tego programu, robiła mi takie świństwa, których nie da się zapomnieć - złorzeczył w Super Expressie. 

Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski odwiedził wnuczkę i syna. W sieci pojawiło się piękne zdjęcie, fani zachwyceni

CZYTAJ DALEJ

Nowa miłość Darka z "Sanatorium milości"

Darek Kosiec niestety nie należał do ulubieńców pozostałej gromadki seniorów, którzy wzięli udział w przeboju TVP. Nie pomogły nawet przechwałki dotyczące dysponowania norweską emeryturą ani obietnice, że przepada za łóżkowymi igraszkami. Incydent w jacuzzi, podczas którego Darek dość namolnie smolił cholewki do Anity, również nie przyprawił mu sympatii. Koleżanki z programu nie wybrały Darka na króla turnusu, a gdy okazało się, że oddał on głos na siebie, pozostał dodatkowy niesmak.

Na szczęście nieco lepsze wrażenie Darkowi udało się zrobić w czasie, gdy nie towarzyszyły mu kamery. Poznał wyjątkową kobietę którą szybko złapał pod rękę i zabrał "na salony". Okazją była impreza promocyjna perfum, której towarzyszyło spotkanie uczestników najnowszej edycji “Sanatorium miłości”: Ewy Sitarz, Iwony Żarnowieckiej, Wiesławy Kwiatek i Andrzeja Sikorskiego.

 

Darek z "Sanatorium miłości" pokazał się z narzeczoną

Jolanta (tak na imię ma nowa luba Darka) towarzyszyła swojemu ukochanemu w bankiecie uświetnionym muzyką Gosi Andrzejewicz. W akompaniamencie piosenki "Pozwól żyć" zakochani zadebiutowali razem na ściance, gdzie fotoreporterzy błyskawicznie wypatrzyli okazały pierścionek zaręczynowy, który z dumą dzierżyła na palcu nowa miłość Darka. 

Darek z "Sanatorium miłości" nie mógł oderwać wzroku od ukochanej i nie miał oporów, by niczym pierwszorzędny gwiazdor obdarowywać ją namiętnymi całunkami w blasku fleszy. Efektami swojej przebojowości pochwalił się na Instagramie, gdzie w krótkim czasie opublikował kolekcję zdjęć z Jolantą. Czego życzycie świeżo upieczonym gołąbeczkom?

 

Źródło: Super Express

pogodynka

Chwile grozy w programie na żywo. Pogodynka nagle runęła na ziemię, nagranie obiegło sieć

CZYTAJ DALEJ
Robert Lewandowski zmienił oblicze meczu FC Barcelona kontra real Madryt

Robert Lewandowski zmienił oblicze El Classico. Wystarczyło jedno dotknięcie, fani w euforii

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Miliony Polaków w końcu się doczekało. Dziś wieczorem włączą Polsat i długo nie zmienią programu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dramat Bartka z "Chłopaków do wzięcia". Wielką miłość brutalnie przerwała nagła śmierć
Czytaj więcej >

Telewizja

„Stanley” z "Chłopaków do wzięcia" sam wyremontował swój dom. Włożył w to dużo czasu i pracy
Czytaj więcej >

Telewizja

Wzruszające zakończenie wątku z Emilianem Kamińskim w „M jak Miłość”. Nie sposób się nie wzruszyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Cichopek przyszła na Telekamery bez Macieja Kurzajewskiego. Wyjawiła dlaczego się nie pojawił
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler nie wytrzymała. Z jej ust padły ostre słowa
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]