Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Poznajesz, kto jest na zdjęciu? Widzowie Polsatu się zaskoczą
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 14.02.2024 17:09

Poznajesz, kto jest na zdjęciu? Widzowie Polsatu się zaskoczą

Rozmowy w toku
kadr programu "Rozmowy w toku" prod. TVN

Poznajesz mężczyznę, który znajduje się na powyższej fotografii? Obecnie występuje w jednym z flagowych programów na antenie Polsatu, jednak kiedyś wziął udział w “Rozmowach w toku”. Od tamtej pory przeszedł niesamowitą zmianę.

Poznajesz mężczyznę ze zdjęcia?

Czy jesteś w stanie rozpoznać, kto znajduje się na zdjęciu? Choć obecnie można go oglądać na antenie Polsatu, gdzie dzieli się z widzami swoimi miłosnymi problemami, to niegdyś zasiadł przed kamerami “Rozmów w toku”, gdzie wrócił wspomnieniami do pewnej nieprzyjemnej historii z przeszłości, która, co ciekawe, również związana była z kobietą.

Obecnie mężczyzna przeszedł niesamowitą metamorfozę - zmienił nie tylko swój wygląd, ale także światopogląd. Obecnie często można spotkać go na łonie natury, gdzie oddaje się rozmyślaniom.

Rozmowy w toku
kadr programu "Rozmowy w roku" prod. TVN/Player
"Chłopaki do wzięcia": jak zmienił się Grabarz? Mamy zdjęcia

Kto znajduje się na zdjęciu? To gwiazda programu emitowanego na antenie Polsatu

Mężczyzna ze zdjęcia przyszedł na świat w 1991 roku, a media informowały, że niegdyś studiował zarządzenia, jednocześnie marząc o zdobyciu pieniędzy. Ostatecznie okazało się, że jego los potoczył się zupełnie inaczej, a dawny uczestnik “Rozmów w toku” stara się żyć w zgodzie z naturą. 

Prężnie działa w social mediach, gdzie zamieszcza filmy, na których mówi o swoich przekonaniach i przemyśleniach. Internauci zwrócili uwagę, że momentami jego wypowiedzi są niezwykle kontrowersyjne. Tak było również wtedy, gdy na jednym z nagrań udostępnionym na YouTube rozprawiał na temat higieny osobistej. Wówczas odradzał korzystania z kąpieli.

Nie polecam w ogóle mycia się, trzeba zwiększać naszą odporność. Ten smrodek może być, ale da się przyzwyczaić. Wiele osób, które mnie spotyka, mówi, że im to przeszkadza, ale ja się tam przyzwyczaiłem. Polecam każdemu. Ciało może wytwarzać po czasie taką nawet błonę. Nie myjcie się, nie popadajcie w propagandę, nie można się myć - mówił na nagraniu.

Rozmowy w toku
kadr programu "Rozmowy w roku" prod. TVN/Player

Kim jest mężczyzna ze zdjęcie? Poznajcie odpowiedź

Być może niektórzy, po tej jakże kontrowersyjnej wypowiedzi zamieszczonej powyżej, domyślili się, kto znajduje się na kadrach z “Rozmów w toku”.  Jeśli jednak nadal nie wiesz, kto to jest, już spieszymy z pomocą - na fotografiach znajduje się jeden z charakterystycznych uczestników “Chłopaków do wzięcia”, a mianowicie Sebastian, znany również jako Sokrates lub Jezus. 

Mężczyzna w programie opowiada o swoich nieudanych podbojach miłosnych i w zupełności nie przypomina siebie sprzed lat. Obecnie jego twarz zdobią bujne włosy oraz długa broda, a spod bujnego owłosienia widać iskrzące się, radosne oczy.

Jak sam poinformował na swoim Facebooku, jego występ w “Rozmowach w toku” miał miejsce prawie dekadę temu i był jego pierwszym zetknięciem się z telewizyjnym programem. 

Chłopaki do wzięcia
kadr Instagram @Sokrates - Mistrz Nowej Ery
Chłopaki do wzięcia
kadr Instagram @Sokrates - Mistrz Nowej Ery
Chłopaki do wzięcia
kadr Instagram @Sokrates - Mistrz Nowej Ery