Rozrywka.Goniec.pl

Instagram/Magda Stępień

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak pożegnali swojego syna. Matka chrzestna dziecka zamieściła smutny wpis

2 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Synek Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka został pożegnany przez swoją mamę chrzestną we wzruszającym wpisie. Kobieta odniosła się do popularnej piosenki znanej polskiej wokalistki.

Śmierć małego Oliwiera rozdarła setki serc. Wielu fanów do końca wierzyło, że małemu bohaterowi uda się ostatecznie wygrać z chorobą.

Synek Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka nie żyje

Informacja o śmierci małego Oliwiera, synka Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka, która pojawiła się w mediach w ubiegłym tygodniu, wstrząsnęła światem show-biznesu. Choć chłopiec był ciężko chory, nikt nie przypuszczał, że przegra walkę z nowotworem wątroby.

- Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376 - napisała na swoim Instagramie mama dziecka.

Wyrazy współczucia i kondolencje spływały nie tylko od fanów rodziców chłopca, ale i od wielu gwiazd przyjaźniących się z nimi: piłkarzy Wisły Płock , Joanny Krupy , czy Anny Wendzikowskiej .

Poruszający wpis pojawił się również na Instagramie matki chrzestnej zmarłego dziecka. Czytając pełne bólu słowa kobiety, ciężko powstrzymać się od łez.

Smutne wyznanie

- 27 lipca pękły nasze serca. Na miliardy kawałków. Oliwierek, mój wspaniały Chrześniak, zakończył swoją ziemską wędrówkę - zaczęła swój wpis matka chrzestna dziecka Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka.

Kobieta podkreśliła, że rodzice zmarłego chłopca mają jej pełne wsparcie i wyraziła wdzięczność, że pewnego dnia postanowili, by to właśnie ona mogła trzymać do chrztu ich pociechę.

W swojej relacji na Instagramie chrzestna małego Oliwiera zamieściła natomiast fragment piosenki Sanah "Aniołom Szepnij To". Tekst utworu wyświetlał się na tle błękitnego nieba i spowitych zachodzącym słońcem chmur.

"Już jest po, więc aniołom szepnij to / Że tęskni ktoś za dotykiem twoich rąk" - śpiewa piosenkarka we wspomnianym utworze.

Instagram
Instagram

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot czują się niewinni. Inaczej sądzi prokuratura
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niechlubne fakty z życia Kory Jackowskiej. Przez zdradę jej ukochany chciał popełnić rozszerzone samobójstwo
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grał "Znachora". Jak potoczyło się życie Jerzego Bińczyckiego? Aktor długo szukał szczęścia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kilka lat temu Jacek Borkowski stracił żonę, teraz zdobył się na gorzkie wyznanie. "Siedzę sam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Musiała podjąć trudną decyzję, fani są załamani
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niepokojące sceny na lotnisku, gwiazda disco polo nagle zasłabła. Muzycy ruszyli na pomoc
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]