Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Ślub od pierwszego wejrzenia": W finale potwierdzili związek, a tu nagle takie wieści. To koniec miłości
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 22.11.2023 09:14

"Ślub od pierwszego wejrzenia": W finale potwierdzili związek, a tu nagle takie wieści. To koniec miłości

Ślub od pierwszego wejrzenia
kadr programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" prod. TVN; "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magda i Krzysiek rozstali się

Właśnie poznaliśmy decyzje uczestników “Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Dwie z trzech par zdecydowały się, by pozostać w związku małżeńskim. Niestety Magda i Krzysiek, choć byli faworytami widzów, którzy wierzyli, że świeżo poślubieni małżonkowie zwiążą się na stałe, ostatecznie zakończyli swoją relację. Krzysztof wydał specjalne oświadczenie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" nieustannie budzi emocje

Za nami finał 9. edycji budzącego wiele emocji i kontrowersji “Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Tym razem byliśmy świadkami trzech ślubów: Kornelii i Marka, Kingi i Marcina oraz Magdy i Krzyśka. Każda z par próbowała, z różnym skutkiem, poznać się, spędzić wspólnie czas i otworzyć się na nową relację. Czy to im się udało?

Dwie z trzech par postanowiły pozostać w związkach małżeńskich. Jedna z nich zadecydowała o rozwodzie, co niemal od początku wróżyli im widzowie programu. Teraz okazało się, że pomimo ogromnych chęci, Magdalena i Krzysztof ostatecznie rozstali się, a mężczyzna wydał specjalnie oświadczenie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": W finale dowiedziała się, że mąż ją zdradził. Są dowody. Widzowie zszokowani

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magda i Krzysztof początkowo pozostali w małżeństwie

Magda i Krzysiek, którzy wzięli udział w małżeńskim eksperymencie, od początku wzbudzili ogromną sympatię widzów. Nowożeńcy szybko złapali ze sobą kontakt, widać było, że niemal czytają sobie w myślach. Mieli podobne poczucie humoru, wręcz identyczne zainteresowania, zbliżone do siebie priorytety, wydawało się, że eksperci dopasowali ich do siebie wręcz idealnie.

Każda kolejna emisja odcinków tylko utwierdzała widzów w tym przekonaniu. Byli oni świadkami rodzącego się uczucia pomiędzy Magdą a Krzyśkiem. Dlatego też decyzja uczestników programu nikogo nie zdziwiła - nowożeńcy wprawdzie początkowo zażartowali sobie, że zamierzają się rozstać, następnie jednak wyjawili, że zamierzają pozostać razem i kroczyć przez życie wspólnie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magda i Krzysiek ostatecznie rozstali się

Choć początkowo wydawało się, że Magda i Krzysiek stworzą wspólnie idealny związek, czas zweryfikował te marzenia i nadzieje. Niedługo po emisji ostatniego finałowego odcinka “Ślubu od pierwszego wejrzenia” Krzysztof na swoim Instagramie zamieścił specjalne oświadczenie, w którym wyjaśnił, jak obecnie wyglądają jego relacje z małżonką. Niestety nie były to dobre informacje.

Przede wszystkim chciałbym podziękować sobie za odwagę i determinację. Jestem z siebie dumny […] Dziękuję za otrzymanie szansy na znalezienie miłości, jak również spojrzenie na siebie z innej perspektywy. Udział w programie, przyczynił się do nabrania większej pewności siebie i przyspieszył mój rozwój osobisty […] Czas od zgłoszenia się do programu, był jednym z najlepszych w moim życiu. Gdybym mógł cofnąć czas, nie zmieniłbym decyzji o udziale w eksperymencie […] Otóż od 19 lipca nie jesteśmy już razem z Magdą. Jakie były okoliczności i powody rozstania, zostawiam dla siebie i nie zamierzam więcej tego komentować. Magdalenie życzę dużo dobrego w życiu prywatnym i zawodowym […] Zamknął się jakiś etap w moim życiu - nie jest to koniec. Jest to początek czegoś nowego - wyjaśnił Krzysztof.