Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel nigdy tak nie wyglądała. Do kościoła tak nie wejdzie
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 22.02.2024 18:28

Roksana Węgiel nigdy tak nie wyglądała. Do kościoła tak nie wejdzie

Roksana Węgiel
Węgiel nigdy wcześniej tak nie wyglądała. Fot. kadry z filmu na kanale YouTube @Smolasty / KAPiF

Bogobojność nie jedno ma imię - a przynajmniej w mniemaniu Roksany Węgiel. Nastoletnia piosenkarka, której bliskie są katolickie tradycje i zwyczaje, wbrew nim zaprezentowała się w nęcącym i odważnym modowym anturażu. Okazja, by założyć na siebie obcisłe skórzane dodatki i wić się na tle łańcuchów, była jednak wyjątkowa. Co dokładnie na siebie włożyła?

Roksana Węgiel porzuciła dziewczęcy look

Roksana Węgiel wbrew opinii części swoich fanów porzuciła grzeczny wizerunek na rzecz bardziej wyzwolonego image'u. Odkąd ukończyła 18 lat, śmiało eksponuje swoją urodę, z czego zapewne dumny jest jej przyszły mąż.

To właśnie Kevin Mglej jest jednym z prowodyrów przedsięwzięcia, którego premiera miała miejsce 22. lutego 2024 roku. Mowa o tym, na co fani muzycznie uzdolnionej wokalistki czekali już od jakiegoś czasu - nowym utworze, do którego dołączono kontrowersyjny teledysk. Z kim wystąpiła zwyciężczyni Eurowizji Junior?

Jaką macochą jest Roksana Węgiel? Matka syna jej narzeczonego wyznała prawdę. "Jestem na doczepkę"

Roksana Węgiel pokazała nowy teledysk. Wystąpiła z popularnym gwiazdorem

Roksana Węgiel postanowiła przypomnieć o sobie słuchaczom i po sukcesie przeboju "Miasto" zaczęła współpracę z gwiazdorem realizującym się na pograniczu popu i rapu. To Smolasty, który ramię w ramię z 19-latką wystąpił w teledysku do piosenki pt. "Nie mów że kochasz". 

Autorem tekstu do części wykonywanej przez uczestniczkę nadchodzącej edycji "Tańca z gwiazdami" jet jej ukochany. Całość nagrania zachowana jest w nieco mrocznym, ciemnym klimacie. Nie dziwne więc, że aby pasować do tej scenerii, artystka zdecydowała się na  iście demoniczne stylizacje. Jak dokładnie wyglądała?

Roksana Węgiel jako seksowny demon? Nie wszyscy będą zadowoleni

Roksana Węgiel w premierowym teledysku "Nie mów że kochasz" stanęła za mikrofonem na tle łańcuchów, do których przywiązany był wspomniany Smolasty. Sama piosenkarka ubrana jest w czarny lateksowy kombinezon idealnie podkreślający jej kobiecość. W niektórych częściach pokazuje się w czarnej mini i bluzce odkrywającej nagi brzuch. Uśmiechów trudno szukać, ale w filmie nie brakuje za to poważnych i przeszywających spojrzeń.

Internauci, którzy już kilka minut po opublikowaniu piosenki wyrazili swoje zdanie, mieli mieszane odczucia i zamiast zachwytów, zachowali daleko posunięty umiar. Jak sądzicie, czy Roksana Węgiel powinna iść tym tropem i przestać wciąż zaostrzać swój wizerunek? Ksiądz, do którego wraz z Kevinem Mglejem już niedługo uda się na nauki przedmałżeńskie, może m.in. tego od niej oczekiwać.

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel. Fot. kadry z filmu na kanale YouTube @Smolasty
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel. Fot. kadry z filmu na kanale YouTube @Smolasty
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel. Fot. kadry z filmu na kanale YouTube @Smolasty