Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roxie Węgiel otrzymała pogróżki! Psychofan napisał, co ją czeka
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 17.02.2024 11:04

Roxie Węgiel otrzymała pogróżki! Psychofan napisał, co ją czeka

Roksana Węgiel
Roxie Węgiel otrzymała wiadomość z pogróżkami!/YouTube: TVN, Instagram: @roxie_wegiel

Roksana Węgiel mimo młodego wieku zdążyła poznać nie tylko blaski, ale i cienie sławy. Zwyciężczyni Eurowizji Junior musiała mierzyć się z pogróżkami od psychofanów. Jeden z nich był wyjątkowo perfidny w swoich groźbach i wprost powiedział, co zamierza jej zrobić. Treść tej wiadomości mrozi krew w żyłach.

Roksana Węgiel ma psychofanów

Roksana Węgiel to kwiat polskiej młodzieży i można śmiało tytułować ją ikoną młodego pokolenia. Choć zazwyczaj budzi uwielbienie, nie wszyscy patrzą na nią z perspektywy fana. Zdarza się bowiem, że o gwieździe nadchodzącego sezonu "Tańca z gwiazdami" nieco mniej przychylnie (a właściwie całkiem) myśleli pewni internauci.

Nastolatka przez długi czas milczała, jednak wbrew strachowi postanowiła publicznie zdradzić, z czym musiała się borykać. Czy boi się swoich własnych sympatyków?

Roksana Węgiel
Roxie Węgiel otrzymała wiadomość z pogróżkami! Fot. KAPiF
Węgiel uległa starszemu narzeczonemu. Gruchnęła wieść o ślubie

Roksana Węgiel boi się własnych fanów?

Roksana Węgiel dzięki nowym muzycznym przedsięwzięciom cały czas poszerza swoje audytorium, jednak nie zawsze o te grupy, których by sobie życzyła. Oprócz mnóstwa rówieśników znających na pamięć jej przeboje, o sobie znać dają także Ci, dla których artystka stanowi obiekt chorych fantazji.

Fanów się nie boję, bo tacy prawdziwi fani chcą dla mnie dobrze. Wiem, że w życiu by mi nie zrobili krzywdy, mają dobre intencje. Ale są ludzie, którzy niekoniecznie mają te dobre intencje i takich ludzi, myślę każdy z nas by się bał - oznajmiła w rozmowie z Pudelkiem.

Dodała, że jakiś czas temu osobiście przeczytała wiadomość, którą wysłał jej jeden z psychofanów. Treść jednostronnej korespondencji była przeraźliwa. Czego życzył 19-letniej piosenkarce?

Psychofan życzył Roksanie Węgiel śmierci. Opis przeraża

Roksana Węgiel opowiedziała, że pewien użytkownik sieci bez zbędnych ogródek życzył jej śmierci. Aby tego było mało, opisał swoje niecne zamiary, nie szczędząc przy tym obrazowych i działających na wyobraźnię opisów.

Nie raz czytałam w DM-ach bardzo dziwne, wulgarne, sprośne wiadomości. Też dostałam kiedyś wiadomość, żebym uważała na siebie, oglądała się za siebie, bo będę się niedługo topiła w kałuży swojej krwi. To jest przerażające, daje ci dużo do myślenia i faktycznie się oglądasz za siebie - wyznała.

Takie pogróżki są objęte przepisami prawa i można zgłaszać je organom ścigania. Prawdziwi fani muszą mieć zatem nadzieję, że były jedynie nieśmiesznym dowcipem.

Roksana Węgiel
Roxie Węgiel otrzymała wiadomość z pogróżkami! Fot. KAPiF