Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Siostra Anny Przybylskiej opublikowała w sieci poruszające zdjęcie

1 Listopada 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Choć w tym roku minęło 7 lat od śmierci Anny Przybylskiej , to bliscy aktorki wciąż nie mogą pogodzić się z jej stratą. Siostra gwiazdy opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które poruszyło fanów zmarłej w 2014 roku artystki.

Anna Przybylska przegrała walkę z nowotworem trzustki i odeszła 5 października 2014 roku. Gwiazda osierociła wówczas troje dzieci, których ojcem jest Jarosław Bieniuk. Dzień Wszystkich Świętych to okazja do wspomnień dla bliskich przedwcześnie zmarłej aktorki. Jednym z nich publicznie podzieliła się jej siostra, Anna Kubera.

Siostra Anny Przybylskiej opublikowała w sieci poruszające zdjęcie

Anna Kubera bardzo przeżyła śmierć swojej ukochanej siostry. Z okazji kolejnej rocznicy odejścia aktorki kobieta zamieściła w sieci zdjęcie jej grobu. Fotografię opatrzyła podpisem "Tak niewiele, a jak wiele...", a także łacińskim "gratias tibi", co w języku polskim oznacza "bardzo dziękuję".

Na początku października aktorkę wspomniała publicznie także jej była menadżerka, Małgorzata Rudowska. Agentka opublikowała na swoim Instagramie nieznane dotąd zdjęcie z gwiazdą. W opisie fotografii zamieściła czarne serduszka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Siostra Anny Przybylskiej oddała się zadumie również w dniu Wszystkich Świętych. Na InstaStory Anny Kubery pojawiło się zdjęcie znad morza, które kobieta zadedykowała zmarłej krewnej. Wyjątkowo wzruszający obrazek poruszył fanów aktorki.

przybylska
instagram.com/agulka2002

Bliscy pielęgnują pamięć o Annie Przybylskiej

Anna Przybylska wciąż pozostaje w pamięci także Jarosława Bieniuka. Jakiś czas temu były piłkarz pokazał wnętrze swojego salonu, a fani zmarłej aktorki od razu zauważyli liczne pamiątki po zmarłej partnerce gwiazdora i matce trójki z jego dzieci. Najstarsza córka pary w tym roku skończyła 19 lat i stara się kroczyć zawodowo tą samą ścieżką, co mama.

Oliwia Bieniuk ma już za sobą pierwsze epizody aktorskie, a także przygodę z modelingiem. Młoda celebrytka wzięła również udział w ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami", jednak odpadła tuż przed wielkim finałem. Córka Anny Przybylskiej zyskała jednak ogromną popularność i jak zapowiedziała, nie ma zamiaru znikać z show-biznesu.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] pl źródło: Instagram

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Ewa Drzyzga była w szoku. Przez inflację zrezygnowała z produktu, który często gości na polskich stołach
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz dostała wielką podwyżkę emerytury. Inne gwiazdy też się dorobiły
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska skrytykowana przez widzów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda została okradziona. Gwiazda jest rozgoryczona, nie wie, co robić
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niewiarygodne, jak wyglądała Doda 15 lat temu. Zdjęcie robi furorę w internecie
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zaskakujący wpis Magdy Gessler. Musiało ją to wiele kosztować
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]