Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Sandra Kubicka pokazała dziecko! Fani: "Nosek po mamusi"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 24.02.2024 15:18

Sandra Kubicka pokazała dziecko! Fani: "Nosek po mamusi"

Sandra Kubicka
Sandra Kubicka pokazała dziecko! Fot. Instagram @sandrakubicka

Sandra Kubicka wie, jak wprawić w zachwyt swoich fanów. Aby tak się stało, wystarczył jeden niepozorny wpis. Modelka pokazała, jak wygląda jej dziecko. Internauci zgodnym chórem orzekli, że podobieństwo maleństwa do matki jest spore. Czy rzeczywiście?

Sandra Kubicka przeszła trudną walkę o ciążę

Sandra Kubicka po miesiącach trudów, zmagań i poczucia zwiększającej się beznadziei związanej ze staraniami o ciążę wreszcie doświadczyła tego, o czym marzyła. Wraz z Aleksandrem Baronem zostaną rodzicami.

Gwiazda TVP nie od razu o tym poinformowała. Jak sama zapewniła, chciała mieć pewność, że wszystko jest w porządku i wkrótce powita na świecie upragnione niemowlę. To właśnie jemu poświęciła najnowszy post w sieci. Co mogli zobaczyć fani?

Sandra Kubicka
Sandra Kubicka pokazała dziecko! Fot. Instagram @sandrakubicka
Ibisz wywiózł rodzinę z kraju. Przy okazji pochwalił się synem

Szczęśliwa Sandra Kubicka dzieli się radością w sieci

Sandra Kubicka niczym rasowa influencerka jest w zgodzie z najnowszymi trendami w mediach społecznościowych. Zamieściła  przegląd tematycznych zdjęć, które okrasiła królującymi na TikToku dźwiękami i wymownym równaniem.

Mom + Dad = 👶🏼🧸 - jako wynik wskazała emotikony bobasa, misia i niebieskiego serca.

 Już tak bardzo nie mogę się doczekać - dodała.

Zgodnie z tą kolejnością najpierw obserwujący mogli zobaczyć kilka zdjęć celebrytki solo, następnie jej znanego z "The Voice of Poland" ukochanego. Po kilku sekundach widok zamienił się na ich wspólne kadry, na końcu zaś, zupełnie niespodziewanie, można było ujrzeć zdjęcie ich… pociechy. Jak to możliwe?

Sandra Kubicka Baron
Sandra Kubicka Baron. Fot. Instagram @sandrakubicka

Sandra Kubicka pokazała dziecko. Fani wychwycili jeden szczegół

Sandra Kubicka podzieliła się ze swoimi wielbicielami nagraniem wykonanym podczas badania USG. Lekarz prowadzący jej ciążę dzięki technologii 3d pokazał jej maleństwo, które nosi w brzuchu. Na tym etapie można zobaczyć kształtujące się rysy twarzy niemowlęcia. Wirtualna społeczność nie pozostawiła tego bez reakcji.

  • Śliczny maluch. A biorąc pod uwagę to, jak bardzo rozrywkowi byli jego rodzice - szaleństwo bąbel ma w genach.
  • Ewidentnie nosek po mamusi, śliczny bobuś.
  • To będzie cudny dzidziuś. Dłubie w nosku? - czytamy w sekcji komentarzy.

Sandra Kubicka niewątpliwie już teraz jest szczęśliwa i dumna ze swojego dziecka. Wsparcie fanów z pewnością jeszcze bardziej poprawi jej humor. Wy również zauważacie podobieństwo rosnącego bobasa?

Sandra Kubicka dziecko
Sandra Kubicka pokazała dziecko! Fot. Instagram @sandrakubicka