Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ryszard Petru wziął sekretny ślub. O jego związku mówiono od dawna
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 26.02.2024 21:15

Ryszard Petru wziął sekretny ślub. O jego związku mówiono od dawna

Ryszard Petru
KAPiF; Ryszard Petru wziął sekretny ślub

Ryszard Petru i Joanna Mihułka wzięli ślub. Obydwoje mają za sobą bogatą przeszłość - nieudane małżeństwa, a także posiadają już dzieci. Choć ich relacja rozwijała się w atmosferze skandalu i wielu wróżyło im niepowodzenie, ostatecznie sformalizowali swój związek. Poznajecie ich historię miłosną.

Ryszard Petru ponownie się ożenił

Ryszard Petru od kilku miesięcy jest posłem rządzącej obecnie koalicji, a do Sejmu wrócił po kilku latach przerwy. Okazuje się, że nie jest to koniec zmian w jego życiu, bowiem, jak informuje “Plejada”, w połowie lutego ożenił się z Joanną Mihułką - niegdyś Schmidt.

Jego ukochana była posłanką Nowoczesnej. Mieli poznać się w 2015 roku, gdy polityk namawiać miał kobietę do startu w wyborach prezydenckich. Początkowo jednak nikt nie myślał, że może coś pomiędzy nimi być. Wszystko zmieniło się, gdy z początkiem stycznia 2017 roku w mediach pojawiły się zdjęcia wykonane w samolocie.

Ryszard Petru
fot. KAPIF; Ryszard Petru wziął sekretny ślub
Piotr Rubik pokazał, co kupił w dniu rocznicy swojego związku. Jeden z produktów kompletnie zaskoczył internautów

Historia miłosna owiana skandalem

Informacje o domniemanym romansie Ryszarda Petru i Joanny Mihułki pojawiły się z początkiem 2017 roku. Wówczas na wierzch wypłynęły zdjęcia wykonane im w samolocie z ukrycia, gdy mieli wspólnie podróżować na Maderę. To wydarzenie odbiło się szerokim echem w mediach, bowiem politycy mieli udać się na wspólny urlop w trakcie trwania sejmowych protestów. Pomimo prób kontaktu ze strony mediów, obydwoje nie byli skwapliwi, by komentować tę sytuację.

Ryszard Petru wraz z ówczesną małżonką, Małgorzatą, w 2016 roku mieli ogłosić separację, by rok później poinformować o rozwodzie. Wspólnie doczekali się narodzin dwóch córek. “Fakt” wówczas donosił, że nie należał on od najłatwiejszych, a kobiecie udało się wywalczyć 200-metrowe mieszkanie oraz znaczną część oszczędności byłego już męża. 

Media informują, że Joanna Mihułka w 2016 roku rozwiodła się ze swoim mężem oraz ojcem trójki jej dzieci. Byli małżonkowie mieli w sądzie toczyć batalię o majątek.

Ryszard Petru ponownie się ożenił

Od 2017 roku Joanna Mihułka oraz Ryszard Petru zaczęli publicznie pokazywać się razem, a także zaczęli planować wspólną przyszłość. Wówczas posłanka w rozmowie z “Super Expressem” zdradziła kilka szczegółów dotyczących ich związku.

We wrześniu wzięłam rozwód. A w październiku Ryszard Petru wyprowadził się z domu. Jesteśmy razem. Ryszard był w trakcie separacji, a teraz jest w trakcie rozwodu. To Ryszard złożył pozew rozwodowy - mówiła Joanna Mihułka przed kilkoma laty.

Choć pojawiały się głosy, że ich związek może nie przetrwać i prędzej czy później zakochani rozstaną się, prawda okazała się zgoła inna. Relacja, choć rodząca się w atmosferze skandalu, zakończyła się ślubem, o czym informuje “Plejada”. Do ceremonii miało dojść w połowie lutego. Jak donosi portal, kobieta będzie nosić podwójne nazwisko, składające się z jej panieńskiego oraz przyjętego po świeżo poślubionym mężu. 

Ryszard Petru
fot. AKPA;Ryszard Petru wziął sekretny ślub

Źródło: Plejada, Fakt, Super Express