Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rutkowski już tak nie wygląda. W ruch poszła farba czarna jak heban
Maja Szewczak
Maja Szewczak 27.03.2024 15:51

Rutkowski już tak nie wygląda. W ruch poszła farba czarna jak heban

Krzysztof Rutkowski
fot. KAPIF

Krzysztof Rutkowski od zawsze zaskakuje swoich fanów nie tylko swoimi ustaleniami w najbardziej medialnych śledztwach, ale również wyjątkową fryzurą i charakterystycznymi stylizacjami. Okazuje się, że nie powiedział w kwestii swojego wyglądu jeszcze ostatniego słowa. Niedawno pokazał się w mediach społecznościowych w zupełnie nowej odsłonie. Internauci byli w szoku!

Krzysztof Rutkowski jest wyjątkowo majętnym człowiekiem. Chętnie obnosi się z pieniędzmi

Krzysztof Rutkowski uchodzi za najsławniejszego polskiego detektywa… choć lata temu stracił licencję. Poza działalnością detektywistyczną zajmuje się także prowadzeniem licznych biznesów, a w przeszłości miał także romans z polityką. Przez pierwsze kilka lat swojej kariery działał w różnych biurach detektywistycznych, ale ostatecznie zdecydował się założyć własną agencję. To okazało się strzałem w dziesiątkę. W 1990 roku stał się właścicielem  Biura Detektywistycznego "Rutkowski”, a dzięki udziałowi w programie TVN “Detektyw” zyskał ogólnopolską rozpoznawalność. Mężczyzna ma na swoim koncie również role w takich produkcjach jak “Sukces”, czy “Gulczas, a jak myślisz?”. 

Dziś Krzysztof Rutkowski jest właścicielem firm detektywistycznych, ochroniarskich oraz portali społecznościowych. Jest również udziałowcem portalu i telewizji “Patriot 24” i “Nasza Wielkopolska”. Te liczne biznesy sprawiły, że dziś “detektyw” jest człowiekiem wyjątkowo majętnym, co zresztą widać już na pierwszy rzut oka. Krzysztof Rutkowski, choć często ubiera się w dość kontrowersyjne zestawy ubrań, zawsze dba o to, aby pochodziły one od najbardziej luksusowych projektantów.

fot. KAPIF; Krzysztof Rutkowski
Rutkowscy zakpili sobie z ciężko chorej Kate. Jak im nie wstyd!?

Krzysztof Rutkowski zaskoczył fanów swoją ostatnią przemianą

Polski detektyw w ostatnich dniach nadawał z sejmu i jak się okazało, zainwestował w nową, bardzo kosztowną stylizację. Rutkowski postanowił nagrać dla fanów krótki filmik na InstaStory, aby pokazać się w nowej odsłonie. Internauci byli w ogromnym szoku, gdy zobaczyli ubiór mężczyzny. 

Z obliczeń portalu “Fakt” wychodzi na to, że tego dnia Krzysztof pojawił się w marynarce za ponad 10 tysięcy złotych oraz w szaliku za 3 tysiące. Jego plecak natomiast wart jest około 15 tysięcy złotych. Oprócz tego miał na sobie złote łańcuchy i wartościowe okulary przeciwsłoneczne. Rutkowski dumnie prezentował się w luksusowym zestawie, epatując majątkiem.

Internauci zwrócili uwagę nie tylko na wygląd celebryty. Krzysztof Rutkowski teraz wygląda zupełnie inaczej

Nowa stylizacja to nie jedyne co zaskoczyło fanów “detektywa”. Krzysztof Rutkowski w ostatnich dniach postanowił “zadbać” o swój wygląd. Tym razem postawił na brodę, którą pofarbował ciemną jak heban farbą. Ten zabieg sprawił, że mężczyzna wygląda zupełnie inaczej. Nikt nie spodziewał się takiej odsłony.

Oprócz tego internauci zauważyli również, że detektyw bez licencji najprawdopodobniej szczodrze używał samoopalacza, który sprawił, że jego usta wyglądały na wyjątkowo blade. Nie da się ukryć, że nowy imidż celebryty wzbudził spore kontrowersje - nawet jak na niego. Trudno jednak nie przyznać, że Krzysztof Rutkowski bardzo dba o swój wygląd i bez wątpienia inwestuje w siebie majątek. Zupełnie inną kwestią jest to, czy jego wybory należą do trafionych. Jak Waszym zdaniem prezentuje się odmieniony celebryta?

fot. Instagram/detektywkrzysztofrutkowski; Krzysztof Rutkowski
fot. Instagram/detektywkrzysztofrutkowski; Krzysztof Rutkowski