Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Rozpromieniona Dominika Gwit na pierwszym urlopie z synkiem. Dodała wyjątkowe zdjęcie
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 23.03.2023 09:05

Rozpromieniona Dominika Gwit na pierwszym urlopie z synkiem. Dodała wyjątkowe zdjęcie

Dominika Gwit
fot. Instagram @dominikagwit

Dominika Gwit od pierwszych tygodni nie szczędzi swojemu ukochanemu synkowi wypadów w plener. Tym razem maluszek zwiedził polskie wybrzeże, co internauci mieli okazję zobaczyć na całej sesji zdjęć zamieszczonych na Instagramie aktorki. Tym razem obyło się bez sprytnie zawoalowanych reklam, a zamiast tego Dominika Gwit wystosowała krótką odezwę do fanów. Jak prezentowała się na plaży?

Dominika Gwit zagra w odważnym spektaklu

Dominika Gwit po narodzinach dziecka nabrała tyle energii do życia, że nikogo nie zdziwił fakt jej szybkiego powrotu na deski teatru. Aktorka zagra w dwóch sztukach, które będą wystawiane na terenie całego kraju. O jednej z nich opowiedziała na Instagramie. Nie da się ukryć, że to będzie sceniczny powrót Dominiki Gwit w wielkim (a na pewno odważnym) stylu. 

- Kochani! Już mogę zdradzić Wam tajemnicę! Jeden ze spektakli, nad którym właśnie rozpoczynam pracę to „Damski Biznes”! Doskonała farsa znana na całym świecie! Dwie silne i mądre kobiety mają biznes z bielizną erotyczną! - zachęcała Dominika Gwit na Instagramie. 

Justyna Żyła zabrała głos w sprawie problemów zdrowotnych Marty Kubackiej. Padły ważne słowa

Dominika Gwit na plaży z synkiem

Dominika Gwit na szczęście w udany sposób łączy obowiązki zawodowe ze szczęśliwym macierzyństwem i każdą wolną chwilę poświęca dziecku. Celebrytka chciała zapewnić mu zdrową dawkę jodu, więc wybrała się nad Morze Bałtyckie, a towarzystwem synka pochwaliła się w mediach społecznościowych. 

Dominika Gwit wystąpiła w zwiewnej bluzce w groszki, dżinsowej spódnicy i trepowych butach. Ta kreacja nie pozostawia wątpliwości, że uradowana matka całą swoją uwagę skupia na pierworodnym, którego niczym w "Królu lwie" podnosiła do góry, by spojrzał na rozpościerający się morski horyzont. 

- Cóż za piękny dzień z Ciocią. Moje piękne morze. Wiosna! Wysyłam Miłość - napędzona uczuciem Dominika Gwit ogłosiła na Instagramie, z pewnością chcąc swoim szczęściem podzielić się z fanami. 

Dominika Gwit. Instagram @dominikagwit (2).webp
Instagram @dominikagwit
Dominika Gwit. Instagram @dominikagwit (3).webp
Instagram @dominikagwit
Dominika Gwit. Instagram @dominikagwit.webp
Instagram @dominikagwit

 

Dominika Gwit na plaży z dzieckiem. Reakcja internautów

Obserwujący odpowiedzieli na tę miłosną odezwę i z całą plejadą komplementów wtórowali Dominice Gwit w zachwytach nad pięknem chwili. "Buziaki dla Was dziewczyny! I dla kawalera, rzecz jasna. Piękny widok", "Bawcie się dobrze i łapcie promyki słonka. Cieszcie się chwilą i zażywajcie dużo jodu", "Ewidentnie macierzyństwo Ci służy. Wyglądasz kwitnąco z dzieckiem. Niech żyje matczyna miłość" - pisali w Internecie. Co sądzicie o nadmorskim wypadzie Dominiki Gwit?