Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dominika Gwit przekazała świetne wieści, stanie przed wymagającym wyzwaniem. "Idzie nowe"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 14.03.2023 09:06

Dominika Gwit przekazała świetne wieści, stanie przed wymagającym wyzwaniem. "Idzie nowe"

Dominika Gwit
Instagram @dominikagwit

Dominika Gwit na Instagramie opublikowała emocjonalny wpis, w którym zapowiedziała nadchodzącą w jej życiu zmianę. Tym razem nie do końca jest związana z macierzyństwem. Co czeka świeżo upieczoną mamę i jak to wpłynie na wychowanie maleństwa?

Dominika Gwit podzieliła się świetną wiadomością

Chociaż po ostatnich publikacjach na mediach społecznościowych Dominiki Gwit można odnieść inne wrażenie, to należy pamiętać, że jest ona dyplomowaną aktorką, która eksternistyczny egzamin zawodowy zdawała przed komisją w Związku Artystów Scen Polskich. Oprócz tego ukończyła szkołę aktorską Lart Studio w Krakowie. 

Dominika Gwit jest także wykształcona w kierunku dziennikarskim, a nauki zdobywała w Wyższej Szkole Dziennikarskiej im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie. Jest także absolwentką filmoznawstwa, a ten dyplom przypieczętowała stołeczna Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej. 

Biedronka ogłosiła prawdziwy hit. Tego jeszcze nie było, dostaniesz pieniądze i produkty zupełnie za darmo

Dominika Gwit jest lubianą aktorką

Nie ma zatem wątpliwości, że Dominika Gwit ma wszelkie plenipotencje, by wrócić do aktorstwa. Tym bardziej,  że ma za sobą już pierwsze sukcesy. 

Wystąpiła m.in. w serialu "Przepis na życie", a także wcieliła się w rolę wulgarnej i bezwzględnej Kai w nagrodzonym filmie “Galerianki” i nieco mniej cenionym "Gierku", gdzie zagrała sekretarkę głównego bohatera (Michał Koterski),

Oprócz epizodycznych ról w innych serialach (np. "Na Wspólnej", "Kowalscy kontra Kowalscy", "Singielka", "Komisarz Alex", "Ojciec Mateusz") ma za sobą także udane spektakle teatralne. Jeden z nich Dominikę Gwit czeka już niedługo. Jak przygotowuje się do powrotu na deski teatru?

Dominika Gwit wraca na scenę. "Idzie nowe"

Dominika Gwit podzieliła się z fanami informacją, że już niedługo będzie ją można obejrzeć na scenie. Dwa spektakle, w których weźmie udział, będą wystawiane w całej Polsce. Celebrytka i świeżo upieczona matka już szykuje się do tych przedsięwzięć, jednak musi mieć na uwadze, by nie zaniedbywać matczynych obowiązków. Nie ma jednak wątpliwości, że wywiązuje się z nich wzorcowo. Dowodzi temu podpis pod zdjęciem Dominiki Gwit na Instagramie. 

- Między karmieniem a przewijaniem nauka scenariuszy! Idzie nowe! - zapowiedziała, trzymając w ręce scenariusz. Zamierzacie wybrać się na sztukę z Dominiką Gwit, jeśli pojawi się w Waszym mieście?