Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Rolnik szuka żony": Waldemar zabrał głos po wielkim finale. Widzowie węszą ustawkę
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 11.12.2023 08:41

"Rolnik szuka żony": Waldemar zabrał głos po wielkim finale. Widzowie węszą ustawkę

Waldemar z "Rolnik szuka żony"
kadr programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP/VOD

Za nami wielki finał “Rolnik szuka żony” i zaskakujące decyzje. Okazało się, że przetrwała tylko jedna para, którą stworzyła Anna wraz z Jakubem. A co z Waldemarem i Ewą? Internauci zarzucili mężczyźnie ustawkę. 

Finał "Rolnik szuka żony" i zaskakujące decyzje

Fani “Rolnik szuka żony” z wytęsknieniem czekali na dzień, w którym poznają ostateczne decyzje uczestników. Choć część z nich zdecydowała się na kontynuację relacji z osobą, wobec której mieli największe nadzieje, okazało się, że nie wszystko jest tak różowe, jak początkowo mogło się wydawać.

Darek, który liczył na znalezienie szczęścia u boku Nicoli, nie ukrywał, że to on postanowił zakończyć tę relację. Dlaczego? Jak przyznał przed kamerami, miała ona tracić w jego oczach przy bliższym spotkaniu. Wiązało się to z dużym niezadowoleniem kobiety, która wyjawiła, że ich znajomość zakończyła się tuż po tym, jak u niego była, a o wszystkim Darek miał ją poinformować przez Internet.

Agnieszka, choć z udziałem w programie wiązała duże nadzieje, ostatecznie nie zdecydowała się na kontynuację z relacji z zaproszonymi do gospodarstwa mężczyznami. Mimo to nie ukrywa, że jest otwarta na związek i wierzy, że jej historia będzie miała happy end.

Artur, dzięki udziałowi w “Rolnik szuka żony”, poznał trzy kobiety, jednak jego największą uwagę przykuła Sara. Widzowie trzymali kciuki za ten związek, niestety nie przetrwał on próby czasu i ostatecznie para rozstała się. Okazało się, że Anna, biorąc udział w programie, zyskała miłość. Postanowiła kontynuować relację z Jakubem, przekonując się po czasie, że był to dobry wybór.

"Rolnik szuka żony": Czy udało się stworzyć chociaż jedną parę? Polały się łzy

"Rolnik szuka żony". Co z Waldemarem i Ewą?

Duże emocje w programie zagwarantował widzom Waldemar. Choć zgłosił się do “Rolnik szuka żony”, by znaleźć miłość, okazało się, że nie ograniczał się do poszukiwań wyłącznie za pomocą formatu. Swoją ewentualną drugą połówkę szukał również na własną rękę, co, jak się później okazało, nie spodobało się produkcji. Gdy wyszło na jaw, że “Waldi” wodzi kandydatki za nos, jednocześnie utrzymując kontakt telefoniczny z inną kobietą, musiał zakończyć tę znajomość.

Część widzów niemal od początku zwróciła uwagę, że Waldemar jest szczerze zainteresowany Ewą. Byli przekonani, że to właśnie ona wpadła mu w oko i zostanie w jego gospodarstwie na dłużej. Okazało się, że mieli racje, ponieważ zaproszone przez niego jeszcze dwie inne kobiety, Dorota i Anna, ostatecznie wróciły do domu, a rolnik zdecydował się kontynuować znajomość z piękną wokalistką. Czy nadal są razem?

Internauci zarzucili Waldemarowi ustawkę

Podczas finałowego odcinka “Rolnik szuka żony” wyszło na jaw, że Waldemar już nie jest z Ewą. Dlaczego? Jak zdradził gospodarz, zakończenie tej relacji inaczej sobie wyobrażał, bowiem kobieta miała przez telefon poinformować “Waldiego”, że to jest koniec pomiędzy nimi. Rolnik przed kamerami twierdził, że poczuł coś do pięknej wokalistki, jednak ta miała nie odwzajemnić jego uczuć.

Waldemar wyjawił, że zdecydował się na odnowienie kontaktu z Dorotą, która jako druga opuściła jego gospodarstwo. Okazało się, że obydwoje świetnie się ze sobą dogadują poza kamerami.

Jest fajnie sympatycznie - całkowicie inaczej. Ze mną jest na luzie, można ze mną porozmawiać o wszystkim […] Wspieram go - wyjaśniła kobieta.

Dodatkowo rolnik podkreślił, że Dorota jest świetną kobietą, a w jej towarzystwie czuje się bardzo dobrze. Wyjawił, że są razem.

Ja czuję, że to jest dziewczyna, która ma dużo więcej empatii i zaangażowania. Jesteśmy parą - zdradził rolnik.

Jego wyznanie wyraźnie zaskoczyło internatów. Niemal natychmiast zaczęli sugerować, że Waldemar powiedział o związku z Dorotą tylko dlatego, by było o nim głośno i by pokazać, że nie jest sam. Niektórzy są niemal pewni, że wszystko było ustawką, a relacja z kobietą jest wymyślona. Z kolei sam Waldemar, tuż po emisji finału, na swoim Instagramie napisał:

Mam nadzieję, że niedługo dowiecie się całej prawdy.

Pod postem zaroiło się od komentarzy, w których czytamy: 

  • Ktoś wierzy ze naprawdę jest z tą Dorotą? Jak dla mnie to ustawka pod finał. Dziwne ze się zgodziła.
  • Typowy przemocowiec, który obwinia za wszystkie swoje niepowodzenia kobietę. Pozdrawiam. Oby Dorota nie musiała jeszcze od niego uciekać z obawy o swoje bezpieczeństwo. Ewa i Sara są wygranymi.
  • Moim zadaniem za dużo chamstwa i wrogości do Ewy, żeby uwierzyć w szczere uczucie do Doroty. 
  • Mam nadzieję że Pani Dorota nie została wybrana by “film miał happy end”.