Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Rolnik szuka żony". Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali swój dom. Nie każdemu się spodoba
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 24.06.2022 13:00

"Rolnik szuka żony". Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali swój dom. Nie każdemu się spodoba

Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” przyciąga wzrok w odważnej weselnej stylizacji
Instagram: @ania.bardowska

Ania poznała się z Grzegorzem w programie "Rolnik szuka żony". Niemal natychmiast wpadł jej w oko, ale musiała pogodzić się z faktem, że mężczyzna spotykał się również z innymi kobietami. Ostatecznie wybrał tę jedyną i para stanęła na ślubnym kobiercu. Od dwóch lat budują wymarzony dom, w którym spędzą resztę życia.

"Rolnik szuka żony" Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali swój dom. Wybrali dość oryginalny projekt

Uczestnikom programu "Rolnik szuka żony" nie tylko udało się założyć rodzinę, ale również rozkręcić liczne biznesy i karierę w mediach społecznościowych. Choć od ich udziału w reality show minęło kilka lat, to widzowie wciąż interesują się ich życiem i obserwują ich konta w mediach społecznościowych. Ostatnio na Instagramie fani pary mogli zobaczyć postępy prac nad budową wymarzonego domu Bardowskich.

Posiadłość pary ma ponad 200 m2, a koszt całej inwestycji w stanie deweloperskim wyceniono na ok. 600 tys. złotych. Jak informował "Super Express", w domu znalazły się aż 4 pokoje, 2 łazienki, 2 garderoby, pralnia, spiżarnia oraz przestronny salon połączony z jadalnią i kuchnią. Do domu należą również duży balkon i dwa tarasy: jeden o wielkości 64 m2, drugi 42 m2. Oczywiście nie mogło zabraknąć również garażu, w którym małżeństwo trzymać będzie swój samochód i wszelkiej maści "przydasie".

Ostatnio Anna pokazała swoim fanom, a jest ich ponad 250 tysięcy, jak jej dom wygląda z zewnątrz. Trzeba przyznać, że para zdecydowała się na dość oryginalny projekt. Połączenie czarnej elewacji, ram okiennych i dachu w tym samym kolorze jest dość niecodziennym pomysłem.

Jak wam się podoba ich rezydencja?

Dom Bardowskich
Dom Bardowskich/Instagram: @ania.bardowska
Dom Bardowskich
Dom Bardowskich/Instagram: @ania.bardowska

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: wp.pl