Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Rolnicy. Podlasie". Andrzej zostanie tatą? Ma jasny plan na życie
Maja Szewczak
Maja Szewczak 12.03.2024 20:27

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej zostanie tatą? Ma jasny plan na życie

Andrzej Rolnicy. Podlasie
fot.YouTube/Gieniek i Andrzej Plutycze

Andrzej z Plutycz stał się sławny dzięki programowi “Rolnicy. Podlasie”. Okazało się, że bycie popularnym bardzo mu się spodobało, dlatego postanowił założyć swój kanał na YouTube, gdzie publikuje filmiki ze swojego życia w gospodarstwie. W ostatnim czasie bohater programu wybrał się do sanatorium. Wspomniał o swojej tajemniczej koleżance. Czy Andrzej zostanie tatą?

Andrzej z "Rolników. Podlasie" nagrywa na YouTube

Andrzej z Plutycz to jeden z najpopularniejszych bohaterów programu “Rolnicy. Podlasie". Od razu zyskał sympatię wielu widzów, którzy mieli niedosyt po obejrzanych odcinkach z jego udziałem. Rolnik postanowił założyć swój kanał na YouTube, gdzie od jakiegoś czasu publikuje filmiki ujawniające życie na wsi. Oprócz tego lubi również zaskakiwać swoich widzów innymi, dość rozrywkowymi filmikami. 

Niedawno nawet wstawił wideo, na którym zdrapuje 100 zdrapek, które dostał od swojego brata na święta. Rolnik na koniec podał kwotę, którą udało mu się wygrać. Filmik zdobył aż ponad 240 tysięcy wyświetleń.

fot.YouTube/Andrzej i Gieniek z Plutycz; Andrzej zdrapał 100 zdrapek 
Andrzej z Plutycz o kobietach i randkowaniu. Intymne wyznanie

Metamorfoza Andrzeja z Plutycz

Andrzej z Plutycz postanowił zmienić swój dotychczasowy wygląd i udał się do męskiego fryzjera. Wyznał, że decyzję o zmianie wizerunku podjął ze względu na swój wyjazd do sanatorium. Wszyscy jego fani byli pod wielkim wrażeniem rolnika, który zyskał zupełnie nowy wygląd.

Z całej wizyty u barbera w Białymstoku mężczyzna nagrał specjalny dwudziestominutowy odcinek, który potem został opublikowany na YouTube. Okazuje się, że bohater programu dał się nawet namówić na depilację włosów w nosie. Jak widać, Andrzej bardzo się postarał o swój wygląd przed wyjazdem na wczasy. 

fot.YouTube/Andrzej i Gieniek z Plutycz; Andrzej po metamorfozie

Andrzej z Plutycz zostanie tatą?

Najpopularniejszy uczestnik programu “Rolnicy. Podlasie” w ostatnim czasie wybrał się do sanatorium. Oczywiście był w stałym kontakcie ze swoimi bliskimi, czyli ze Sławkiem, Jarkiem i Gienkiem. Wypoczywając, w Centrum rehabilitacji Rolników dostał telefon od swoich przyjaciół ze wsi. Andrzej opowiedział im wszystko ze szczegółami. 

Wygląda na to, że rolnik naprawdę dobrze się tam bawił. Oprócz zabiegów zdrowotnych i kuracji chodził także na imprezy, gdzie miał do czynienia z kobietami. Jarek wyznał, że ma nadzieję, że ten wróci do domu z jedną z koleżanek i co za tym idzie, zostanie tatą. Sławek z przymrużeniem oka zasugerował nawet, by słynny rolnik odwiedził sanatorium aż trzy razy - po rozum, po miłość i po zdrowie. Andrzej nie zaprzeczył. Sam zainteresowany niegdyś wyznał, że marzy o założeniu rodziny. Czy niebawem spełni się jego pragnienie?