Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Andrzej z Plutycz ma problemy ze zdrowiem? Zaniepokoił internautów
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 25.02.2024 17:22

Andrzej z Plutycz ma problemy ze zdrowiem? Zaniepokoił internautów

Rolnicy. Podlasie
Andrzej z Plutycz ma problemy ze zdrowiem? Fot. kadry z programu "Rolnicy. Podlasie", prod. Fokus TV, wyd. 2023 r., Polsat Box Go

Choć w show "Rolnicy. Podlasie" pokazywane jest sielskie życie zamieszkujących północno-wschodnią Polskę gospodarzy, i oni mierzą się z poważnymi problemami. O dolegliwości natury zdrowotnej fani zaczęli podejrzewać Andrzeja z Plutycz. Co dokładnie ich zaniepokoiło?

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz nagle zmienił plany

Bez Andrzeja i Gienka program "Rolnicy. Podlasie" nie byłby tak barwny, więc bez krzty nieśmiałości można rzec o nich - gwiazdorzy. Młodszy z nich, dumny mieszkaniec wsi Plutycze, jeszcze jakiś czas temu mimochodem ujawnił, że jego życie towarzyskie nabiera rozpędu. Nagle przerwał jednak rozwijającą się karierę, a także odrobinę ujarzmił swoje amory. Los sprawił, że musiał skupić się na sprawach bardziej przyziemnych. 

Jedną z nich był protest rolników, w którym zamierzał aktywnie uczestniczyć. W czasie, gdy jego powiernicy wsiedli na ciągniki i wyjechali na ulice z flagami, on musiał ograniczyć się jedynie do wydania krótkiego komunikatu. Dlaczego?

Andrzej z Plutycz
Andrzej z Plutycz. Fot. kadr z filmu na kanale YouTube @ Gienek i Andrzej Plutycze
Była za kulisami wielkich zmian w TVP. Jak naprawdę przebiegały zwolnienia?

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz wyjechał do sanatorium

Andrzej z Plutycz bacznie obserwuje to, co dzieje się nie tylko na Podlasiu, ale i w całej Polsce. Rolnicy przedstawili swoje postulaty, z którymi w pełni się zgodził. Na jego profil trafiło specjalne oświadczenie, w którym zabrał głos w imieniu swoim i ojca. Przy okazji nie tylko wyjaśnił ich motywacje, ale także poinformował o chwilowej zmianie miejsca pobytu.

Chociaż nie uczestniczyliśmy w dzisiejszym strajku ogólnopolskim, wspieramy działania rolników. W pełni popieramy postulaty, o które wszyscy walczymy. Mówimy 3 razy STOP: Zielonemu Ładowi, importowi produktów rolnych z Ukrainy oraz ograniczeniu hodowli w Polsce. Pozdrowienia ze Szklarskiej Poręby! Od Andrzeja i innych Rolników z całej Polski przebywających aktualnie na turnusach rehabilitacyjnych - można przeczytać na Facebooku. 

Fani w mig zaczęli domniemywać, co może być powodem nagłego wyjazdu ich ulubieńca na drugi koniec Polski. W sieci znalazły się pierwsze pomysły, na jakie problemy może się skarżyć.

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz ma problemy ze zdrowiem?

Gwiazdor "Rolnicy. Podlasie" w Szklarskiej Porębie mógł zatrzymać się w jednym z ośrodków dla rolników działających pod pieczą KRUS-u. Lokalizacja sanatorium może nie być przypadkowa.

Nie od dziś wiadomo, że w uzdrowisku na Dolnym Śląsku niedaleko granicy z Czechami kieruje się pacjentów borykających się z bólami stawów i kości, zespołów korzonkowych i innych przewlekłych chorób reumatycznych. Można zatem podejrzewać, że to właśnie na ich podstawie lekarz skierował Andrzeja z Plutycz właśnie do placówki leczniczej u podnóża Karkonoszy. 

Oby rehabilitacja i zabiegi, które przejdzie podczas turnusu szybko dały efekty, bo w podlaskim gospodarstwie swoje rządy już zdążył wprowadzić jego brat Jarek

Andrzej z Plutycz
Andrzej z Plutycz. Fot. kadr z filmu na kanale YouTube @ Gienek i Andrzej Plutycze