Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Andrzej z Plutycz o kobietach i randkowaniu. Intymne wyznanie
Maja Szewczak
Maja Szewczak 28.02.2024 10:30

Andrzej z Plutycz o kobietach i randkowaniu. Intymne wyznanie

Andrzej z Plutycz
fot.YouTube/ Gieniek i Andrzej Plutycze; Andrzej z Plutycz o kobietach i randkowaniu

Andrzej z Plutycz stał się popularny dzięki udziałowi w programie “Rolnicy. Podlasie” i od razu został pokochany przez widzów. Fani chętnie śledzą jego losy oraz życie w gospodarstwie, które dostarcza im wielu pozytywnych emocji. Uczestnikowi bardzo się spodobało bycie sławnym i rozpoznawalnym, dlatego postanowił wraz ze swoim ojcem Gienkiem założyć kanał w serwisie YouTube, gdzie publikuje liczne filmiki. Na jednym z nich wyznał coś, co zadziwiło niejednego. Wyjawił swój sekret o kobietach. 

Andrzej z Plutycz zyskał sławę

Andrzej z Plutycz stał się znany dzięki udziałowi w programie “Rolnicy. Podlasie”. To właśnie tam po raz pierwszy widzowie mogli go zobaczyć. Od początku emisji programu mężczyzna powoli rozwijał swoją karierę, a jakiś czas temu postanowił założyć kanał na YouTube wraz z ojcem Gienkiem, który również pojawia się w produkcji. 

Ich kanał śledzi ponad 100 tysięcy widzów, a liczba ta stale wzrasta, co nie zapowiada końca kariery uczestników programu. Na YouTube wstawiają filmiki o różnej tematyce, jednak przeważnie pokazują prace i obowiązki na swoim gospodarstwie. Nie brakuje też rozrywkowych materiałów, w których m.in. zdrapuje 100 zdrapek i informuje o wygranej. 

Rodzina królewska pogrążona w żałobie. Śmierć przyszła nagle

Metamorfoza Andrzeja z Plutycz

Ostatnio Andrzej z Plutycz przeszedł metamorfozę, której nikt się nie spodziewał. Widzowie byli pod wielkim wrażeniem, kiedy mężczyzna postanowił zmienić swój wizerunek i udać się do salonu fryzjerskiego. Rolnik uzyskał zupełnie nowy wygląd i wyznał, że zrobił to, ponieważ przygotowuje się do wyjazdu na wczasy do Szklarskiej Poręby.

Wydało się, że wyjeżdża do sanatorium. Fani spekulowali wtedy, że musiał udać się tam ze swoją drugą połówkę, o której niegdyś mówił w programie. Ostatnio Andrzej wyjawił więcej i wyznał, że wie coś na temat miłości na odległość. Czyżby mężczyzna był zakochany? 

fot.YouTube/Andrzej i Gieniek z Plutycz

Andrzej z Plutycz o kobietach i randkowaniu

W jednym z odcinków uczestnicy programu zajadali się słodkim deserem, co najwyraźniej zapoczątkowało ich rozmowę na temat kobiet i randek. Andrzej z Plutycz wyznał coś, czego nikt się nie spodziewał. Dał rady widzom dotyczące randkowania i tego, jak należy postępować w związku. 

Babeczki lubię, bardziej wolę babeczki w innej postaci. Tylko normalne dziewczyny. Przepis na babeczki: wino, kwiaty i dobra restauracja. I o, jest przepis na babeczki, żeby zaprosić dziewczynę - przyznał Andrzej w jednym z odcinków.

Czy słowa Andrzeja mogą oznaczać, że jest zakochany, a jego rady wywodzą się z własnego doświadczenia? 

fot.YouTube/Andrzej i Gieniek z Plutycz