Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Radykalne zmiany w "M jak Miłość". Tych gwiazd już w serialu nie zobaczymy
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 29.05.2024 19:03

Radykalne zmiany w "M jak Miłość". Tych gwiazd już w serialu nie zobaczymy

M jak miłość
fot. kadr serialu "M jak miłość"

Fani “M jak miłość” muszą przygotować się na ogromne zmiany, które nastąpią w serialu. Okazuje się, że z formatu znikną znane postacie. Z kim widzowie będą musieli się pożegnać?

"M jak miłość" od lat cieszy się popularnością

Serial “M jak miłość” na antenie TVP po raz pierwszy został wyemitowany w 2000 roku i od tamtej pory cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zaciekawieniem spoglądają na przygody swoich lubianych bohaterów. Produkcja zdecydowanie zadbała, by oglądający byli świadkami nie tylko rodzinnych dramatów, ale także ogromnego szczęścia, mogąc jednocześnie odnaleźć w nich swoją historię.

W “M jak miłość” pojawiła się plejada znakomitych gwiazd, m.in. Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska czy Małgorzata Różniatowska. Udział w serialu był również trampoliną na młodych wówczas aktorów, którzy dopiero stawiali swoje kroki jako artyści. Dzięki niemu zasłynęli m.in. Katarzyna Cichopek, Rafał i Marcin Mroczkowie czy Anna Mucha.

Katarzyna Dowbor wbiła w szpilę w Miszczaka. Padły dobitne słowa

Aktorzy znikają z "M jak miłość". Kogo nie zobaczymy w serialu?

W ciągu wielu lat emisji serialu, przez plan przewinęło się liczne grono gwiazd. Część z nich pozostała na długo, jednak niektórzy dość szybko pożegnali się z produkcją. Wygląda jednak na to, że ponownie kilkorga aktorów nie zobaczymy już w “M jak miłość”. Kto zatem pożegna się z pracą na planie?

Jak informuje “Super Express” z produkcją pożegna się aktorka Anna Kerth, która wciela się w postać Ewy Kalinowskiej i jednocześnie współwłaścicielki przychodni. Wraz z nią zniknie jej serialowy syn, którego gra Aleksander Szeląg. Ich wątek zakończy się sprzedażą udziałów.

Z serialu zniknie także Patrycja, w którą wciela się Alżbieta Leńska, a także Łukasz, którego gra Jakub Józefowicz oraz ich serialowy syn Jan, grany przez Aleksandra Cacko. Całą rodziną wyprowadzą się do Włoch, gdzie mężczyzna będzie pracował jako rehabilitant klubu sportowego.

Z “M jak miłość” zniknie także serialowa Ula, w którą wciela się Iga Krefft, Maciej, syn Magdy, grany przez Franciszka Przanowskiego. Nie pojawią się także sąsiedzi Rogowskich, czyli Maja i Daniel, w których wcielają się Ewa Tucholska i Paweł Prokopczuk.

ZOBACZ TAKŻE: Karol Strasburger ocenił swoją decyzję o późnym ojcostwie. Te słowa mogą zdziwić wielu

Teresa Lipowska utyskuje na swoją rolę w "M jak miłość"

Widzowie oglądający “M jak miłość” zapewne dostrzegli, że postacie grające w serialu są dynamiczne - zmieniają się nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim wewnętrznie, przechodząc niejednokrotnie ogromne zmiany. Zupełnie inaczej jest z Barbarą Mostowiak, w którą wciela się Teresa Lipowska. Aktorka nie jest zachwycona faktem, że jej postać jest mało kreatywna.

Uważam, że ten serial wciąż ma ciekawe różne wątki. Mój już nie jest ciekawy. Po 23 latach nie bardzo można go uatrakcyjnić, zwłaszcza że Barbara Mostowiak to starsza pani. Przedtem miała rodzinę, dla której dużo robiła, martwiła się niepowodzeniami syna. Obecnie już tylko “jest” - mówiła Teresa Lipowska w rozmowie z “Plejadą”.