Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Przełom w sprawie Kate! Będzie oświadczenie, jeden szczegół aż mrozi
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 19.03.2024 12:08

Przełom w sprawie Kate! Będzie oświadczenie, jeden szczegół aż mrozi

Księżna Kate i książę William
fot. SplashNews.com/East News, Rex Features/East News, canva

Nie milkną echa dotyczące zniknięcia Kate Middleton. Księżna, jak przekazał Pałac Buckingham, miała przejść operację, a następnie w pełni oddać się rekonwalescencji. Pojawiły się pogłoski, że teraz zostanie wydane kolejne oświadczenie dotyczące stanu zdrowia żony księżnej Walii. Kiedy możemy spodziewać się tych informacji?

Kate Middleton zniknęła z życia publicznego

Księżna ostatni raz widziana była 25 grudnia 2023 roku, gdy udała się wraz z rodziną na poranne nabożeństwo bożonarodzeniowe. Niedługo później Pałac Buckingham przekazał, że księżna Kate musi przejść operację jamy brzusznej. Do tej doszło 16 stycznia. Żona księcia Williama postanowiła zrezygnować na pewien czas z publicznych wystąpień, by w pełni skupić się na powrocie do zdrowia.

Kate Middlton
fot. AKPA;Kate Middlton
Kate Middleton
fot. AKPA;Kate Middleton
Księżna widziana w Windsorze. Czy wszystko dobrze z Kate?

Pogłoski związane ze zniknięciem księżnej Kate

W czasie, gdy księżna oddawała się rekonwalescencji, w sieci zaroiło się od spekulacji dotyczących rzekomych powodów jej zniknięcia. Ilość pogłosek, które pojawiały się w sieci, była pokaźna. Internauci pisali o złym stanie zdrowia Kate, twierdzili, że może znajdować się w stanie śpiączki, pojawiały się również głosy, że książę William miał rzekomo zdradzać żonę, co miało przyczynić się do jej załamania nerwowego, a nawet ucieczki z dziećmi

Na tę chwilę Pałac Buckingham nie potwierdził żadnej z tych teorii, jednak według medialnych ustaleń, być może niebawem fani brytyjskiej rodziny królewskiej dowiedzą się, jaka jest prawda.

Książę William i księżna Kate
fot. AKPA;Książę William i księżna Kate

Będzie oświadczenie Pałacu Buckingham?

W mediach pojawiły się ostatnio informacje, jakoby Pałac Buckingham przygotowywał się do wydania specjalnego oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia Kate Middleton. Miały powstać przecieki z BBC, że stacja ma przygotować się do przekazania informacji otrzymanych od brytyjskiej rodziny królewskiej. Na tę chwilę dziennikarze BBC nie potwierdzili tych doniesień, jednak internauci są niemal przekonani, że do wydania oświadczenia dojdzie we wtorek 19 marca. 

Pikanterii dodaje fakt, że stacja zmieniła zdjęcie profilowe zamieszczone na Instagramie na czarne logo. Osoby wyjątkowo zaangażowane w działania internetowe twierdzą, że powyższy serwis zmienia je wtedy, gdy do opinii publicznej mają zostać podane ważne wiadomości dotyczące członków rodziny królewskiej.

Konto BBC
fot. Instagram @BBC