Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Poznajecie zakochaną parę ze zdjęcia? Dziś zna ich każdy Polak, a oni wciąż są razem
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 02.12.2023 11:38

Poznajecie zakochaną parę ze zdjęcia? Dziś zna ich każdy Polak, a oni wciąż są razem

Katarzyna i Cezary Żakowie
Instagram @cezaryzak.official; Poznajecie zakochaną parę ze zdjęcia?

Poznajecie tych młodych ludzi, znajdujących się na zdjęciu? Choć wykonane było ono blisko 40 lat temu, w dniu ich ślubu, to oni nadal nieustannie pałają do siebie ogromnym uczuciem. Razem kroczą przez życie prywatne, jak i zawodowe.

Kto znajduje się na zdjęciu?

Na wyżej zamieszczonym zdjęciu widzimy nowożeńców. Zakochanych w sobie, patrzących na życie przez różowe okulary, wierzących, że “co Bóg złączy, człowiek niech nie rozdziela”. Pomimo upływu blisko czterech dekad od tego wydarzenia, twardo trzymają się tej zasady i wciąż są razem, nadal patrząc na siebie, jak w dniu ślubu. 

Mało która para w polskim show-biznesie jest w stanie pochwalić się tak długim stażem małżeńskim. Choć czasem mają okazję razem współpracować, ewidentnie nie wpływa to źle na ich relację.

"Jak się starzeć bez godności". Katarzyna Żak i Tomasz Dedek "przyłapani" razem, gwiazda błysnęła nogami

Kto znajduje się na zdjęciu? To znana para polskiego show-biznesu

Ona urodziła się w 1963 roku w Toruniu. W 1986 roku ukończyła studia na Wydziale Lalkarskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Od tego momentu miała okazję stworzyć ogromną ilość ról teatralnych, a także filmowych oraz serialowych. Jest również utalentowaną wokalistką - wydała cztery płyty.

On urodził się w 1961 roku w Brzegu Dolnym. Po maturze miał plany, by udać się na romanistykę, jednak nie zdał egzaminów wstępnych. W 1985 roku ukończył aktorstwo dramatyczne na Wydziale Aktorskim wrocławskiej filii PWST w Krakowie. On również, tak samo jak jego sławna żona, zdobył ogromną popularność, a postacie, w jakie się wcielał, na lata zapadły w pamięć widzom.

A jak to się stało, że zostali parą? Poznali się w 1983 roku na obozie jeździeckim. Wówczas on miał 22 lata, a ona 19. Szybko wpadli sobie w oko i już dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Nigdy nie ukrywali, że ta decyzja była poprzedzona rozmowami i chęcią usamodzielnienia i wyprowadzenia z rodzinnych, konserwatywnych domów.

Czy już wiesz, kto znajduje się na zdjęciu?

Zapewne już się domyślasz, że nowożeńcy, którzy pozują na powyższym zdjęciu, to nikt inny, jak Katarzyna i Cezary Żakowie - znani i lubiani polscy aktorzy. Wykreowali wiele znakomitych ról, niejednokrotnie spotykając się na planie. W tym roku świętowali 38. rocznicę ślubu. Doczekali się narodzin dwóch córek - Zuzanny oraz Aleksandry.

Uchodzą niemal za idealne małżeństwo. Czy faktycznie tak jest? Jak powiedziała Katarzyna Żak podczas jednego z wywiadów, takie związki nie istnieją.

Nie ma związków idealnych. Były awantury, te w ważnej sprawie i te z byle powodu - i wciąż się zdarzają. I to jest normalne - wyjawiła aktorka.

A jaką ma receptę na udaną relację z druga osoba? Okazuje się, że jest nią… przyjaźń. Wyjaśniła, że oprócz miłości, łączą ją z mężem przyjacielskie relacje, dzięki czemu, pomimo upływu lat, nie nudzą się w swoim towarzystwie.

Tagi: Cezary Żak