Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Polki kochały go za rolę Ridge'a z "Mody na sukces". Trudno uwierzyć, jak dziś wygląda
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 29.05.2024 21:35

Polki kochały go za rolę Ridge'a z "Mody na sukces". Trudno uwierzyć, jak dziś wygląda

Ronn Moss
fot. kadr serialu "Moda na sukces"

Niegdyś skradł wiele kobiecych serc, a fanki go uwielbiały. Obecnie jest już w kwiecie wieku, jednak nadal zachwyca formą i witalnością. Jak obecnie wygląda i czym się zajmuje Ronn Moss, czyli serialowy Ridge Forrester z “Mody na sukces”?

"Moda na sukces" hitem telewizyjnym

“Moda na sukces” na antenie TVP1 zadebiutowała w 1994 roku i zyskała miano najdłużej emitowanego serialu w historii polskiej telewizji. Widzowie mieli okazję obejrzeć ponad osiem tysięcy odcinków opowiadających o zawiłych perypetiach rodziny Forresterów. Fabuła serialu niejednokrotnie była nieoczywista, a widzowie oglądali tę produkcję niemal z zapartym tchem. Liczne zdrady i romanse bohaterów przeszły wręcz do historii.

W rolach głównych mogliśmy zobaczyć takie gwiazdy jak: John McCook, Susan Flannery, Ronn Moss. Katherine Kelly Lang czy Hunter Tylo.

Radykalne zmiany w "M jak Miłość". Tych gwiazd już w serialu nie zobaczymy

Ronn Moss gwiazdą "Mody na sukces"

Choć zagrał w wielu telewizyjnych oraz kinowych produkcjach, Ronn Moss największą popularność zyskał dzięki “Modzie na sukces”. Wcielał się wówczas w postać kochliwego Ridge'a Ferrestera. Granie amanta wyszło mu znakomicie - potrafił sprawić, że nawet kobiety zasiadające przed odbiornikami zaczynały do niego wzdychać.

Wprawdzie serial dał mu ogromną rozpoznawalność i grał w nim przez aż 25 lat, ostatecznie postanowił odejść z produkcji. Jego postać nie zniknęła jednak z “Mody na sukces”, lecz została zastąpiona przez innego aktora.

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowska dodała jedno nagranie i się zaczęło, rozpętała się burza. Pavlović zabrała głos

Jak obecnie wygląda i czym się zajmuje serialowy Ridge?

Ronn Moss, choć zdobył ogromną rozpoznawalność jako aktor, początkowo nie planował aktorskiej kariery. Marzył, by zostać chirurgiem, uwielbiał również muzykę. Mając 11 lat, rozpoczął naukę gry na perkusji oraz gitarze. Z czasem szlifował swoje zdolności, aż założył grupę rockową “Player”. 

Ostatecznie jednak został aktorem i zagrał w licznych produkcjach. Na jego koncie oprócz znakomitej roli w “Modzie na sukces”, znalazło się wiele pozycji. Pojawił się również w: “Dni naszego życia”, “Zakochane święta”, “Predator 2”, “Zastępstwo” czy “Serce i zbroja”.

Mimo to nie zrezygnował z muzyki, grając cały czas w zespole, który założył, gdy miał 24 lata. Wspólnie wydali wiele albumów, a co ciekawe, nadal koncertuje. Jak donoszą media, na tegoroczne lato zaplanował włoskie tournée. 

A jak obecnie wygląda aktor? Pomimo tego, że ma już 72 lata, nadal zachwyca formą, a na jego twarzy nadal gości ten zawadiacki uśmiech, którym przed laty rozkochiwał w sobie fanki “Mody na sukces”.