Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Polka we Włoszech zrobiła furorę! Uliczny grajek jej przygrywał
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 24.03.2024 19:26

Polka we Włoszech zrobiła furorę! Uliczny grajek jej przygrywał

Emilia Lubańska-Jóźwiak
fot. TikTok @hellokejti

Na TikToku internauci mogą znaleźć wiele interesujących filmików o wszelakiej tematyce. Wśród nagrań zamieszczonych w aplikacji, pojawiło się jedno, na którym Polka, która wraz z bliskimi sobie osobami udała się do Włoch. Tam dała ponieść się chwili, a jej pomysł spotkał się z pozytywnym odbiorem.

TikTok jest ciekawą rozrywką

TikTok, choć pierwotnie został stworzony jako aplikacja rozrywkowa, szybko przerodził się w wielofunkcyjne narzędzie. Użytkownicy mogą znaleźć tam wiele ciekawych materiałów dotyczących wszelakiej tematyki. Pojawiają się tam zarówno śmieszne nagrania, interesujące trendy, a także życiowe historie, przepełnione nie tylko radością, ale także smutkiem.

Ta różnorodność sprawia, że internauci mogą odnaleźć tam wszystko to, co ich interesuje. Pojawiło się także nagranie, na którym Polka dała niesamowity uliczny występ, a towarzyszył jej w nim uliczny grajek.

Nikt nie przyszedł na urodziny 6-latka. Finał zaskoczył wszystkich

Polka dała uliczny koncert

Jedna z influencerek, Emilia Lubańska-Jóźwiak, która prężnie działa w sieci, a także prowadzi firmę zajmującą się produkcją ubrań, wraz z przyjaciółkami wybrała się do Włoch. Panie oddały się zwiedzaniu, przy okazji nie zapominając o odrobinie szaleństwa, które następnie zrelacjonowały w sieci.

Kobieta dała się namówić koleżankom na spontaniczny występ, gdzie przygrywał jej uliczny grajek. Emilia Lubańska-Jóźwiak zaśpiewała “Baju baj, proszę pana” , wykonywaną niegdyś przez Annę Jantar i szybko urzekła publikę. Choć początkowo nieśmiało podeszła do tego pomysłu, ostatecznie dała ponieść się chwili i w pełni poddała się muzyce. 

Uliczny grajek nie tylko zagrał na trąbce melodię, ale także łamaną polszczyzną zaśpiewał wraz z nią refren, co wyraźnie ucieszyło influencerkę oraz jej przyjaciółki. Całość tego występu została uwieczniona przez jedną z obecnych kobiet i zamieszczony w sieci.

Internauci zachwyceni są ulicznym występem Emilii Lubańskiej-Jóźwiak

Nagranie z ulicznego koncertu pojawiło się nie tylko na TikToku, ale również na Instagramie i szybko spotkało się z pozytywnym odbiorem internautów. Użytkownicy sieci nie ukrywali swojego zachwytu nad głosem influencerki i oryginalnym występem, nie szczędząc jej komplementów. 

  • Ma Pani piękny głos
  • Tego nie da się obejrzeć tylko raz
  • Ale czad. Już dawno czyjś śpiew nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Serdeczne pozdrowienia dla Pani, która śpiewa
  • Piękny głos, o wiele piękniejszy od tych promowanych na TikToku
  • Piękna kobieta z cudownym głosem - pisali internauci.

Niektórzy zwrócili uwagę na urodę Emilii Lubańskiej-Jóźwiak, porównując ją do księżnej Kate. Widzicie to podobieństwo? 

Tagi: Muzyka gwiazdy