Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Nikt nie przyszedł na urodziny 6-latka. Finał zaskoczył wszystkich
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 19.03.2024 17:00

Nikt nie przyszedł na urodziny 6-latka. Finał zaskoczył wszystkich

Chłopiec
fot. X/Mauricio Zapata

Dzień urodzin dla wielu dzieci jest ważnym wydarzeniem. Kojarzy się z radością, beztroską zabawą oraz prezentami, których zadaniem jest uszczęśliwienie jubilata. Niestety jeden z chłopców, który wspólnie z mamą zorganizował imprezę, poczuł się wyjątkowo rozczarowany, gdy nikt nie przyszedł świętować z nim tego szczególnego dnia. Kobieta wzięła sprawy w swoje ręce i z nieocenioną pomocą internautów przywróciła synowi uśmiech na twarzy.

6-letni chłopiec marzył o przyjęciu urodzinowym

Wiele dzieci z niecierpliwością wypatruje swoich urodzin. Czekają na ten moment, bowiem zwykle kojarzy się on z ogromną radością i szczęściem. Część rodziców również decyduje się, by celebrować tę okoliczność w dużym gronie - nie tylko rodzinnym, ale także pośród znajomych. Dla najmłodszych jest to świetny czas na wspólne spędzenie czasu i beztroską zabawę.

Ten dzień ważny był również dla małego Teddy'ego, który w październiku obchodził swoje 6. urodziny. Z tej okazji, wspólnie z mamą, zaprosił 32 osoby, z którymi pragnął świętować jubileusz swoich narodzin. Niestety, mimo wcześniejszych zapewnień, żaden z gości nie pojawił się w wyznaczonym miejscu.

Matematyczna zagadka. Uczestnicy telewizyjnego show nie podołali

Chłopiec zaprosił gości na urodziny - nikt nie przybył na spotkanie

Teddy, który tego dnia marzył o hucznym i radosnym świętowaniu swoich urodzin, przeżył zapewne ogromne rozczarowanie, gdy nikt spośród zaproszonych na tę okoliczność gości, nie pojawił się na miejscu. Widok syna, siedzącego samotnie przy zastawionym stole, wyraźnie zabolał jego matkę. 

Kobieta postanowiła zatem wykonać chłopcu zdjęcie, pokazując internautom widok, z którym sama musiała się również zmierzyć. Przy okazji opisała na Twitterze całą sytuację. Niebawem okazało się, że jej działanie przyniosło nieoczekiwane skutki.

Rozczarowanie 6-latka przerodziło się w niesamowite szczęście

Internauci, do których dotarł post matki Teddy'ego, byli wyraźnie poruszeni tym, z czym chłopcu przyszło się zmierzyć. Pod zdjęciem, gdzie znajduje się zasmucony 6-latek, pojawiło się mnóstwo życzeń od użytkowników sieci. Znalazły się także pytania dotyczącego tego, gdzie mogą wysłać kartki urodzinowe oraz prezenty, by poprawić chłopcu humor i pomóc ponownie uwierzyć w ludzką dobroć.

To jednak nie jest koniec niesamowitego poruszenia ludzkich serc. O tym, co spotkało chłopca, dowiedzieli się także przedstawiciele drużyny koszykarskiej Phoenix Suns z Arizony. Zdecydowali się zaprosić chłopca oraz jego mamę na mecz przeciwko LA Lakers. 6-latek zapewne nie spodziewał się, że jego urodzinowe rozczarowanie zakończy się w tak niesamowity sposób.

Historia chłopca poruszyła serca internautów z całego świata. Choć wydarzenia miały miejsce w 2018 roku, w sieci co roku w dniu urodzin Teddy'ego pojawiają się posty przepełnione ciepłymi słowami oraz mnóstwem życzeń. Po sieci krąży również zdjęcie z pamiętnego meczu, na który został zaproszony.

Tagi: dziecko