Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Odmówiła matce zamiany miejsc w samolocie. Poszło jej w pięty!
Maja Szewczak
Maja Szewczak 20.03.2024 09:40

Odmówiła matce zamiany miejsc w samolocie. Poszło jej w pięty!

Samolot
fot. EastNews, Instagram: @cindyarenacomedy

Zazwyczaj, gdy podróżujemy z kimś, zależy nam, by mieć miejsca obok siebie. Szczególnie jest to istotne dla rodziców, którzy muszą mieć na oku małe dzieci. W sieci furorę zrobiła historia matki, która leciała samolotem z dwójką dzieci, ale nie wykupiła trzech miejsc obok siebie. Zapytała kobietę, czy zamieni się z nią miejscami, jednak ta odmówiła. Szybko dopadła ją karma.

Matka, podróżująca z dziećmi nie wykupiła trzech miejsc obok siebie w samolocie

Podróże z dziećmi są wyjątkowo trudne dla rodziców, którzy muszą mierzyć się z wieloma problemami. Szczególnie ciężko jest podczas lotu samolotem, kiedy młoda osoba niekoniecznie zdaje sobie sprawę z okoliczności, w których się znajduje. Często jest zdezorientowana i nie wie, co się dzieje. Czasami ciężko uspokoić dziecko, które może nie zachowywać się adekwatnie i być niegrzeczne. Jest to spore wyzwanie, szczególnie że pasażerowie często narzekają na krzyki lub głośne zachowanie pociech. Sytuacja wydaje się niemal niemożliwa do opanowania, gdy pociecha siedzi daleko od rodziców.

W sieci furorę robi historia matki, która wyruszyła w podróż z dwójką dzieci... ale nie wykupiła trzech miejsc siedzących obok siebie. Mimo tego bardzo chciała siedzieć obok swoich pociech, by w razie potrzeby się nimi opiekować. Gdy zaproponowała jednej z pasażerek zamianę miejscami, ta odmówiła. Nie potrafiła tego zrozumieć i nie chciała ustąpić. Szybko gorzko pożałowała tej decyzji.

fot. EastNews/ Kobieta odmówiła zamiany miejsc w samolocie
Nikt nie przyszedł na urodziny 6-latka. Finał zaskoczył wszystkich

Kobieta odmówiła zamiany miejsc w samolocie

Matka dwójki dzieci, Cindy Arena z Nowego Jorku, zrelacjonowała całą sytuację na swoim TikToku. Kobieta wybrała się w podróż samolotem z 4 i 6-latkiem. Jak się okazało, spotkała się z pewną niedogodnością, gdyż nie zostało jej przydzielone miejsce obok swoich dzieci. Postanowiła zatem zapytać się pasażerki obok, czy zamieni się z nią miejscami. Ta stanowczo odmówiła, co bardzo zdenerwowało matkę, która mimo wszystko zdecydowała się z nią nie kłócić. Miała już pewny plan.

Matka dwójki dzieci zostawiła je z kobietą, a sama wróciła na swoje miejsce. Wiedziała już, co czeka pasażerkę, która nie chciała jej pomóc. Jak się okazało, zemsta była słodka. 

Matka zemściła się na kobiecie, która odmówiła jej pomocy

Cindy szybko zorientowała się, że pasażerka nie wytrzyma całego lotu z dwójką jej dzieci. Gdy ta nie chciała się zamienić, postanowiła jednak nie wchodzić z nią w konflikt i poczekać na rozwój wydarzeń - a zatem pozwolić działać dzieciom. Matka więc usiadła na miejsce, które przydzielił jej system, a niedługo później podeszła do niej stewardessa, mówiąc:

Proszę Pani, tamta Pani jednak chciałaby zamienić się miejscami - oznajmiła. 

Matka wiedziała, o co chodzi i szybko odpowiedziała: 

O nie, nie. Musimy zostać na przydzielonych nam fotelach - powiedziała zgodnie ze swoim planem.

Szybko wyszło na jaw, że pasażerka, która wcześniej odmówiła zamiany miejsca, nie była w stanie wytrzymać obok niesfornych dzieci kobiety. Cindy wiedziała, jak sytuacja się potoczy i specjalnie nie chciała wrócić do swoich pociech, by dać kobiecie nauczkę. 

Samo wideo na TikToku zdobyło dużą ilość wyświetleń, a internauci byli w szoku, jak Cindy poradziła sobie z problemem. Z pewnością pomogło jej w tym doświadczenie w pracy z ludźmi i… sceniczne obycie. Cindy Arena jest bowiem dość popularną stand-uperką. Na jej Instagramie możemy podziwiać fragmenty jej występów. Pochwalacie jej rozwiązanie samolotowego problemu?