Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Tanie święta z Gońcem: pasztetu w takiej promocji dawno nie było!
Maja Szewczak
Maja Szewczak 19.03.2024 21:44

Tanie święta z Gońcem: pasztetu w takiej promocji dawno nie było!

Pasztet
fot. AKPA

Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. A to oznacza, że już za moment zasiądziemy do rodzinnego śniadania pełnego samych smakowitości. Najwyższy czas się do tego przygotować. Oczywiście nikt z nas nie wyobraża sobie Wielkanocy bez pasztetu. Gdzie najtaniej go kupimy? 

Gdzie najlepiej kupić pasztet na Wielkanoc?

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że z dnia na dzień mamy mniej czasu na zakupy świąteczne. Warto więc zastanowić się, co najchętniej chcielibyśmy zaserwować na stole wielkanocnym. Oczywiście, nie może obejść się bez pasztetu, który pojawia się co roku, robiąc taką samą furorę. 

Pasztet to wyjątkowy przysmak, który możemy podać razem z chrzanem, ćwikłą, czy daniami z jajek. Obowiązkowo musi znaleźć się na naszym stole w Wielką Noc, jednak najpierw należy się zorientować, gdzie zakupimy go najtaniej. Wyjawiamy, gdzie warto kupić pasztet, by nie przepłacić. 

fot. AKPA; Pasztet
Tanie święta z Gońcem: po ile jaja na święta?

Gdzie warto kupić pasztet?

W niektórych sklepach znajdziemy produkty wielkanocne w wygórowanych cenach, na które nie każdy może sobie pozwolić. Co zrobić, by ułatwić sobie zadanie i nie przepłacić? Warto wybrać sklepy, które przygotowały na tę okazję specjalne promocje. W Dino znajdziemy zniżkę na Pasztet myśliwski z dziczyzną marki “Skwierzyna” i zakupimy go za jedyne 4,79 zł, czyli o 20% taniej niż zwykle. 

Do tego w sieci sklepów Społem dostaniemy pasztet z drobiem “Drop” 90 gramów tylko za 2,09 zł. Oferta ważna jest do 30 marca. Okazuje się, że to nie koniec wyjątkowych promocji. Przygotujcie się na najlepsze!

fot. ding.pl; Promocja na pasztet

Pasztet na Wielkanoc. Z Biedronką najtaniej

Okazuje się, że w Biedronce znajdziemy wyjątkową promocję na pasztet. Od 18 do 24 marca możemy skorzystać z oferty na pasztet Biedronki. Przy zakupie dwóch opakowań, drugi dostaniemy taniej o całe 50%, czyli za jedynie za 4,49 zł. Do tego dostępne są jego różne rodzaje. Do wyboru mamy pasztet klasyczny, z żurawiną, z dodatkiem borowika, a nawet z królikiem. Oferta ważna jedynie z kartą “Moja Biedronka”. 

Oprócz tego w sieci sklepów Biedronka znajdziemy również promocję na pasztet, który możemy zrobić we własnym piekarniku. Za jedynie 9,99 zł zakupimy 600 gramów pasztetu z indyka “Prosto do piekarnika”. Śpieszcie się, bo oferta ważna jest tylko do 24 marca. Biedronka przygotowała również zniżkę na "Pasztet firmowy" z pomidorami, pieczarkami lub z papryką. Jedna sztuka, w której znajduje się 131 gramów, dostaniecie za jedyne 1,99 zł. 

fot. ding.pl; Promocje na pasztet
fot. ding.pl; Promocje na pasztet