Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Opczowska nagle zniknęła z sieci. Przekazała niepokojące wieści
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 27.02.2024 19:11

Opczowska nagle zniknęła z sieci. Przekazała niepokojące wieści

Małgorzata Opczowska
KAPiF/ Małgorzata Opczowska nagle zniknęła z sieci

Ostatnie miesiące okazały się być niezwykle trudne dla Małgorzaty Opczowskiej. Chorowała duża część jej rodziny, sama straciła pracę w porannym paśmie TVP. Teraz opublikowała sugestywne zdjęcie. Co się dzieje z Małgorzatą Opczowską? 

Małgorzata Opczowska zwolniona z TVP

Małgorzata Opczowska była jedną z prezenterek ”Pytania na Śniadania”. Zwolniono ją w trakcie masowych zmian w Telewizji Polskiej w styczniu. Opczowska nie skomentowała nigdy szerzej sytuacji, mimo że w opisie na Instagramie nadal ma oznaczony profil śniadaniówki. Jedyna jej reakcja ograniczyła się do skomentowania wypowiedzi na Instagramie. Użytkowniczka napisała: 

To jakieś żarty? A gdzie moja ukochana Małgosia Opczowska? 

Opczowska napisała tylko jedną, ale wymowną emotikonę — dodała pod komentarzem złamane serce. 

Małgorzata Opczowska reaguje na nowych prowadzących "PnŚ". Dodała wymowny wpis. Pęka jej serce

Rodzina Małgorzaty Opczowskiej jest chora

W święta prezenterka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym uśmiechnięta pozowała z synem i matką. Chociaż moment uchwycony na fotografii wydawał się pełen radości, rzeczywistość szybko pokazała się w zupełnie innym świetle. Okazało się, że matka prezenterki nagle trafiła do szpitala.

Ja miałam dziś jechać do mojej ukochanej Mamy, do Krakowa i tradycyjnie lepić z nią pierogi i dekorować pierniczki z pomocą mojego synka, ale będzie inaczej... Jadę do szpitala, bo tam jest teraz moja Mama. Jeszcze nie wiem, czy spędzimy Wigilię przy szpitalnym łóżku, czy przy stole. Proszę was o modlitwę i dobre myśli - przekazała za pośrednictwem Instagrama.

Zaraz później okazało się, że kolejny członek jej rodziny trafił do szpitala. Tym razem była to 94-letnia babcia Opczowskiej. Była prowadząca "Pytanie na śniadanie" opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie ze starszą kobietą bezpośrednio ze szpitalnego łóżka. Wraz z tym wydarzeniem postanowiła także skierować apel do swoich obserwatorów.

Są to dla mnie rodzinne święta w nieco innej odsłonie, bo zaraz po mamie na szpitalny SOR trafiła moja 94-letnia babcia Renia. Nie narzekam. Działam i czuwam. Takie jest życie. Doceniajcie każdą chwilę w zdrowiu i z bliskimi - napisała na Instagramie Małgorzata Opczowska.

Czy Małgorzata Opczowska jest chora?

W ostatnim czasie Opczowska dodawała mniej zdjęć na mediach społecznościowych, co rozpoczęło spekulacje na temat tego, czy wszystko u niej w porządku. 27 lutego we wtorek Małgorzata Opczowska dodała sugestywne zdjęcie na Instastory. Widać na nim drzwi od gabinetu lekarskiego. Kobieta napisała: 

Kochani, muszę zadbać o zdrowie. Pytacie, dlaczego u mnie ostatnio cisza. Obiecuję odezwać się niebawem. Trzymajcie kciuki

Czy Małgorzata Opczowska jest chora? 

@opczowska_malgorzata
Instagram @opczowska_malgorzata
Małgorzata Opczowska
Małgorzata Opczowska (fot. KAPiF)