Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ogromny sukces Roksany Węgiel, przekazała świetne wieści. Posypały się gratulacje
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 24.03.2023 12:25

Ogromny sukces Roksany Węgiel, przekazała świetne wieści. Posypały się gratulacje

None
KAPiF

Roksana Węgiel właśnie spełniła swoje wielkie marzenie. O wszystkim poinformowała fanów w mediach społecznościowych. Takim wyróżnieniem może pochwalić się zaledwie garstka polskich artystów.

Roksana Węgiel podbija polską scenę muzyczną

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. 18-nastolatka mimo niezbyt długiego stażu na scenie, może pochwalić się długą listą sukcesów zawodowych. Jednym z nich niewątpliwie jest zwycięstwo Eurowizji Junior, które otworzyło jej drzwi do dalszej kariery.

Media rozpisują się jednak ostatnio nie tylko o jej życiu zawodowym, ale głównie o tym, co dzieje się u niej prywatnie. Wiele kontrowersji wzbudza między innymi związek wokalistki ze starszym mężczyzną.

Msza w intencji walczącej o życie Marty Kubackiej. Z ambony padły poruszające słowa

Związek Roksany Węgiel jest szeroko komentowany w mediach

Roksana Węgiel, która niedawno skończyła 18 lat, spotyka się ze starszym o osiem lat Kevinem Mglejem. Mężczyzna ma trzyletniego synka z poprzedniego związku. Zakochani uznali, że sami poinformują o tym rodziców Roxie, by nie dowiedzieli się o rodzicielstwie jej partnera z mediów.

- Powiedziałam wprost o wszystkim. W ogóle stawialiśmy od początku na szczerość. O wszystkim powiedzieliśmy moim rodzicom. Nawet mieli jakąś rozmowę, mój tata z Kevinem. Wszystko było jasne od początku. Nie mieli nic przeciwko. Myślę, że docenili tę szczerość - wyznała piosenkarka.

Gwiazda szybko złapała dobry kontakt z trzyletnim synkiem Kevina. Jak sama przyznaje, William okazał się cudownym dzieckiem.

Mam wrażenie, że mamy superrelację. Także, w ogóle mi to nie przeszkadza. Jest naprawdę cudownym człowieczkiem i zupełnie to nam nie przeszkadza - zapewniła.

Roksana Węgiel na Times Square

Teraz Roksana Węgiel pochwaliła się kolejnym spełnionym marzeniem. Jej zdjęcie pojawiło się na telebimie nowojorskiego Times Square w Nowym Jorku. Wcześniej zaszczyt ten spotkał tylko nielicznych polskich artystów, w tym między innymi Brodkę, Darię Zawiałow czy Dawida Podsiadło. 

- TIMES SQUARE. Nie ma rzeczy niemożliwych... jestem niesamowicie wzruszona. Dziękuję za takie wyróżnienie Spotify. Moje kolejne marzenie właśnie się spełniło... Nie mogę w to uwierzyć - napisała podekscytowana Roxie.

Fani błyskawicznie zasypali ją gratulacjami. - Jestem wzruszona, że ci się to udało. Gratuluję; - Gratulacje, kochana! Należało się - pisali.