Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Niebywała przemiana Danuty Martyniuk. Mało kto wie, jak wyglądała w wieku 30 lat. Zagrała w teledysku
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 27.11.2023 18:23

Niebywała przemiana Danuty Martyniuk. Mało kto wie, jak wyglądała w wieku 30 lat. Zagrała w teledysku

Danuta Martyniuk
KAPiF;Niebywała przemiana Danuty Martyniuk

Danuta Martyniuk przez lata wiernie trwała u boku swojego męża, Zenona Martyniuka, trzymając się nieco na uboczu i z dala od blasku fleszy. Obecnie ukochana króla disco polo jest bardzo rozpoznawalna. A jak wyglądała przed laty? Okazuje się, że przeszła dużą metamorfozę, a jej styl co pewien czas ulegał zmianie.

Danuta Martyniuk jest żoną króla disco polo

Danuta Martyniuk już od 34 lat jest żoną niekwestionowanego króla muzyki disco polo - Zenka Martyniuka. Od lat wiernie stoi u boku lidera zespołu Akcent i nieustannie wspiera go w karierze. Małżeństwo doczekało się jedynego syna, Daniela. Niektórzy nadali jej miano “pierwszej damy disco polo”.

Danuta Martyniuk ma 56 lat. Przez wiele lat pracowała jako pielęgniarka w szpitalu, gdzie była ogromnym wsparciem dla pacjentów onkologicznych. Obecnie jednak skupia się na prowadzeniu domu.

Zetknęłam się z cierpieniem ludzi. Uświadomiłam sobie to, że trzeba cieszyć się tym, że ma się zdrową rodzinę, bo naprawdę dużo tragedii widziałam. Umierały mamy małych dzieci. Ta pielęgniarka, widząc to, czuje takie wypalenie zawodowe, to siada po prostu na psychice - tłumaczyła w rozmowie z pomponik.pl.

Danuta Martyniuk lansuje się w USA. Wzrok przykuwa wyzywający element garderoby. A mina męża mówi sama za siebie

Metamorfoza Danuty Martyniuk

W pewnym momencie Danuta Martyniuk postanowiła zmienić coś w swoim życiu i wyglądzie. Postanowiła schudnąć, a to, co zaplanowała, udało się jej spełnić. Zrzuciła ponad 20 kilogramów, a jej znacznie szczuplejsza sylwetka szybko przykuła uwagę fanów muzyki disco polo. Do tej decyzji w dużej mierze przyczyniły się nieprzychylne komentarze, jakie pod jej zdjęciami zostawiali internauci.

A jak udało się jej schudnąć? Żona Zenka Martyniuka opowiedziała o tym w “Pytaniu na śniadanie”. Okazuje się, że kluczowym elementem  była zmiana diety i wyeliminowanie z niej tłustych rzeczy, słodyczy, ziemniaków oraz jasnego pieczywa. Dodatkowo istotną rolę miała tutaj aktywność fizyczna, a przede wszystkim jazda na rowerze oraz rolkach, a także wykonywane w domu ćwiczenia.

To nie był jednak koniec przemiany Danuty Martyniuk. Celebrytka zdecydowała się poddać zabiegom kosmetycznym oraz skorzystać z chirurgii plastycznej. Co takiego zmieniła żona muzyka w swoim wyglądzie?

Robiłam symulatory tkankowe, przeszłam też lifting twarzy rok temu, operacje nosa, a jeszcze coś przede mną. Coś tam jeszcze chcę przerobić - opowiedziała podczas wizyty w studio “Pytanie na śniadanie”.

Jak przez lata zmieniała się Danuta Martyniuk?

Choć obecnie Danuta Martyniuk może pochwalić się blond włosami i szczupłą sylwetka, okazuje się, że jeszcze niedawno wyglądała zupełnie inaczej. Jej figura znacznie różniła się od obecnej, a na głowie żony muzyka disco polo można było dostrzec burzę kruczoczarnych włosów.

O tym, jak celebrytka wyglądała, mając niewiele ponad 30 lat, możemy przekonać się dzięki teledyskowi pt. “Gwiazda”, w którym wystąpiła u boku swojego znanego męża, Zenona Martyniuka. Możemy dostrzec, że w tym czasie preferowała długie, czarne, proste włosy. Poznalibyście ją?

Danuta Martyniuk
kadr teledysku pt. "Gwiazda" zespołu Akcent; Niebywała przemiana Danuty Martyniuk
Danuta Martyniuk
kadr teledysku pt. "Gwiazda" zespołu Akcent; Niebywała przemiana Danuty Martyniuk