Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nie żyje gwiazda serialu. Aktor zmarł w wieku 50 lat
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 21.02.2024 13:17

Nie żyje gwiazda serialu. Aktor zmarł w wieku 50 lat

Ewen MacIntosh
fot. kadr z serialu "The Office", Vladislav Starozhilov / canva.com

Nie żyje znany aktor i komik. Ogromną popularność przyniosła mu rola w serialu “The Office”. Artysta miał 50 lat. Na tę chwilę nie jest podana przyczyna jego śmierci.

Nie żyje znany aktor

Nie żyje znany aktor i komik, który zyskał dużą popularność dzięki udziałowi w serialu “The Office”, gdzie wcielał się w postać Keitha. Artysta miał 50 lat. Informację o jego śmierci potwierdziła agencja JustRight Management.

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy o spokojnej śmierci naszego ukochanego geniusza komedii Ewena MacIntosha. Jego rodzina dziękuje wszystkim, którzy go wspierali, zwłaszcza Domowi Opieki Willow Green - możemy przeczytać.

Aktorka z "Klanu" i "Barw szczęścia" nie żyje. Chorowała na raka

Nie żyje Ewen MacIntosh

Ewen MacIntosh zyskał dużą popularność dzięki udziałowi w serialu “The Office”, gdzie wcielał się w postać księgowego Keitha Bishpa. Ponurą informację o śmierci aktora przekazał twórca brytyjskiej wersji produkcji, Ricky Gervais.

Ekstremalnie smutne wieści. Zmarł bardzo wesoły i kochany Ewen MacIntosh, znany wielu jako “Big Keith” z “The Office”[…] Spoczywaj w pokoju - napisał na X.

Na tę chwilę nie zostały podane przyczyny śmierci artysty.

Kim był Ewen MacIntosh?

Ewen MacIntosh przyszedł na świat w 1973 roku. Ogromną popularność zyskał po angażu do “The Office”, gdzie został obsadzony w postaci poważnego księgowego Keitha. Oprócz kultowego serialu miał okazję wystąpić w innych produkcjach, m.in. Lockdown Lifeline","Zabójczy weekend", “A Punters Prayer”  czy “Co każdy skaut wiedzieć powinien”, jednak nie udało mu się już powtórzyć sukcesu z “The Office”.

Tuż po ogłoszeniu tej przykrej wiadomości w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy od wyraźnie poruszonych tą śmiercią fanów aktora. Nie ukrywali oni smutku z powodu odejścia Ewena MacIntosha.

Tagi: Nie żyje